Yargı dizisinin Engin'i Onur Durmaz kimdir? Asıl mesleğini öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız!

Yargı dizisinin Engin'i Onur Durmaz kimdir? Engin katil mi? Onur Durmaz'ın asıl mesleği ne? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Kimdir 28.11.2021, 13:20 17.05.2022, 10:26
Abone ol
Yargı dizisinin Engin'i Onur Durmaz kimdir? Asıl mesleğini öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız!

Yargı dizisinde Onur Durmaz'ın canlandırdığı Engin karakteri merak uyandırdı. Birçok izleyici Yargı dizisindeki Engin'in hayatını araştırıyor. Peki ama Yargı'nın Engin'i kimdir?

YARGI ENGİN KİMDİR?

Engin aslında Ceylin’in en yakın arkadaşlarından biridir. O da Ceylin gibi avukattır. Babasının oldukça zengin ve güçlü bir avukat olmasına rağmen Engin, Ceylin ile çalışmayı tercih etmiştir. Ceylin’in kardeşi İnci’ye ise aşıktır.

ONUR DURMAZ KİMDİR?

1990 doğumlu olan Onur Durmaz, aslen Kocaeli’lidir. Vienna Konservatorium mezunu olan Durmaz oyuncu ve tiyatrocu kimliğinin yanı sıra cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olarak görevler almıştır. Yönetmen yardımcılığı yaptığı sinema filmleri ise Kaçın Kurası ve Bir Baba Hindu isimli filmlerdir. Hadi İnşallah ve Niyazi Dört Nala adlı sinema filmlerinin ise cast direktörlüğünü yapmıştır. Şu an Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Engin karakterini canlandırmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!