Uysallar dizisinin yönetmeni Onur Saylak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Onur Saylak evli mi?

Haluk Bilginer, Uğur Yücel, Songül Öden gibi isimlerin yer aldığı Uysallar dizisi bugün Netflix platformunda yayınlandı. Dizinin yönetmeni Onur Saylak'ın ise hayatı gündem oldu. Peki, Onur Saylak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Onur Saylak evli mi? İşte detaylar...

Kimdir 30.03.2022, 11:39 30.03.2022, 11:47
Abone ol
Uysallar dizisinin yönetmeni Onur Saylak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Onur Saylak evli mi?

 Netflix'in yerli yapımlarından Uysallar dizisi bugün itibariyle yayına girdi. Dizinin yönetmenliğini yapan Onur Saylak hakkında merak edilen, "Onur Saylak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Onur Saylak evli mi?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

ONUR SAYLAK KİMDİR?

12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da doğan Onur Saylak,  Ortadoğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm’lerinde kısa süreli eğitim görmüştür. Daha sonrasında Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü kazanarak mezun olmuştur. Televizyon dünyasındaki en önemli çıkışını Kod adı dizisiyle yaptı. 2003 yılında TRT 2 kanalında yayınlanan Hadi Gidelim isimli gençlik programında sunuculuk yaptı. Aynı zaman da tiyatro ile olan bağını koparmayıp TED Koleji’nde tiyatro yönetmeni olarak çalıştı. Onur Saylak şimdilerde oyunculuk yerine yönetmenlik yapıyor.

ONUR SAYLAK EVLİ Mİ?

2007 yılında oyuncu Tuba Büyüküstün ile evlenen Onur Saylak, 2017 yılında bu evliliğini bitirmiştir. Çiftin ikiz kızları bulunmakta.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!