banner2

Ümran Seyhan kimdir? Serenay Sarıkaya'nın annesi kim? Ümran Seyhan işi ne, kaç yaşında, kaç çocuğu var?

Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun'un birlikte görüntülendiği iddiaları gündeme geldi. Bu gelişme, Ümran Seyhan'ın kişisel hayatıyla ilgili merak uyandırdı. Peki Ümran Seyhan kimdir? Serenay Sarıkaya'nın annesi kim? Ümran Seyhan işi ne, kaç yaşında, kaç çocuğu var?

Kimdir 27.09.2023, 12:52 27.09.2023, 13:14
Abone ol
Ümran Seyhan kimdir? Serenay Sarıkaya'nın annesi kim? Ümran Seyhan işi ne, kaç yaşında, kaç çocuğu var?

Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun'un birlikte görüntülendiği iddiaları gündeme geldi. Ümran Seyhan'ın yaşamı ve bu gelişmeye ilişkin detaylar, merak edilmeye başlandı. Peki Ümran Seyhan kimdir? Serenay Sarıkaya'nın annesi kim? Ümran Seyhan işi ne, kaç yaşında, kaç çocuğu var?

ÜMRAN SEYHAN KİMDİR?

Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda bir erkek arkadaşıyla samimi bir şekilde gülerek yürüyüş yaparken görüntülendi. Bu görüntüler, Ümran Seyhan'ın oyuncu Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun ile olan ilişkisi hakkında 'yasak aşk' iddialarını gündeme getirdi. Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın yaşam koçluğu yaptığı biliniyor ve bu iddialar kamuoyunda büyük ilgi uyandırdı.  Program sunucularından biri olan Müge ise, "Cansu Tosun'un anne ve babası evli. Ege'de çok güzel bir köyde yazlıkları yan yana bu ailelerin. Ailece de görüşüyorlar bu görüşme sırasında mı kanlar kaynadı" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!