Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında? Eski kocasından şiddet gördüğünü iddia eden Tülin Şahin nereli?

Tülin Şahin eski kocasından darp edildiği iddiası sonrasında korumalarıyla görüntülendi. Bu olay sonrasında ünlü manken Tülin Şahin, vatandaşlar tarafından merak edilmeye başladı. İnternette 'Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında? Tülin Şahin nereli?' aramaları yapılmaya başladı. Peki Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında? Eski kocasından şiddet gördüğünü iddia eden Tülin Şahin nereli?

Kimdir 21.06.2022, 11:22 21.06.2022, 11:25
Abone ol
Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında? Eski kocasından şiddet gördüğünü iddia eden Tülin Şahin nereli?

Pedro de Noronha tarafından darp edildiği iddiası ile koruma kararı aldıran ünlü manken Tülin Şahin, geçtiğimiz gün görüntülendi. Magazin gündeminde bulunan ve bir partiye giden Tülin Şahin'e kendisine tahsis edilen korumaları ile görüntülendi. Bu olayın sosyal medya üzerinden duyulması üzerine vatandaşlar internette 'Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında? Eski kocasından şiddet gördüğünü iddia eden Tülin Şahin nereli?' diye araştırıyor. Peki Tülin Şahin kimdir, kaç yaşında? Tülin Şahin nereli?

TÜLİN ŞAHİN KİMDİR?

Tülin Şahin, 13 Aralık 1980 tarihinde Danimarka'nın Odense şehrinde doğdu. Şahin, çocukluğunu da Danimarka'da geçirdi. Bir alışveriş merkezinde keşfedilen ve sonrasında profesyonel mankenlik yapmak için 1998 senesinde Paris'e giden Tülin Şahin, ailesinin memleketi olan Türkiye'ye Zeki Triko ile imzalamış olduğu mankenlik işi için geldi. Aslen Sivaslı olan ünlü manken, ABDli manken Cindy Crawford'a aşırı benzerliği sebebiyle hem dünya hem de Türk basınında Sivaslı Cindy olarak tanındı.

Eşi Mehmet Özer ile birçok hayır işinde bulunan ünlü manken Tülin Şahin, 2008 yılında kadınlara yönelik Tuliss isimli bir site oluşturdu. Ayrıca konsept ve marka danışmanlığı ile beraber freelance moda editörlüğü de yapmaktadır. Zayıflamak isteyen kadınlar için beslenme ve diyet üzerine Sırlar, Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz? ve Kral Prens ve Fakir kitaplarını yazdı. 1986 senesinde Olacak O Kadar'da, 1996 yılında Tatlı Kaçıklar dizisinde ve 1999 senesinde Gece Şahinleri filmlerinde bulundu. 2004 yılında Acun Firarda'yı Acun Ilıcalı ile birlikte sunan Şahin, Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak tanıtıldı. Tülin Şahin ayrıca İsveçce, Norveçce, İngilizce, Danca, Türkçe, Fransızca ve Almanca olmak üzere toplam yedi dili çok iyi derecede bilmektedir.

TÜLİN ŞAHİN KİTAPLARI

Sırlar 
Kral Prens ve Fakir
Her Daim Fit
Siz Hala Diyet mi Yapıyorsunuz?
81 İl 81 Ünlü 81 Yemek
Top Model Nasıl Olunur?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!