banner2

Tülin Ece Yazkan kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde "Güneş" karakterini canlandıran Tülin Ece Yazkan, dizinin izleyicileri tarafından merak edilen isimlerden oldu. İşte Tülin Ece Yazkan hakkında bilmedikleriniz...

Kimdir 22.09.2021, 15:03
Abone ol
Tülin Ece Yazkan kimdir?

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un kaleme aldığı FOX TV'nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 21 Eylül Salı akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Ekran macerasını başlatan dizide evliliğin tüm aşamaları dört kadın kahraman üzerinden görülüyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk yer alıyor. Peki Evlilik Hakkında Her Şey'in Güneş'i Tülin Ece kimdir?

TÜLİN ECE KİMDİR?

28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğan Tülin Ece, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. İlk deneyimini 2014 yılında “Yılanların Öcü” adlı dizide yaşayan Tülin Ece Yazkan, sonrasında oyunculuk macerasını  “Yazın Öyküsü”, “Bodrum Masalı”, “Kırlangıç Fırtınası” ve “Ufak Tefek Cinayetler” gibi dizilerde devam ettirmiştir. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan “Sefirin Kızı” dizisinde “Menekşe” karakterini canlandıran Tülin Yazkan’ın boyu 1.62 metre boyunda ve 45 kilodur.

TÜLİN ECE YAZKAN'IN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

2019 – Sefirin Kızı (Menekşe) (TV Dizisi)

2017-2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Merve'nin gençliği) (TV Dizisi)

2017 – Kırlangıç Fırtınası (İnci) (TV Dizisi)

2016 – Bodrum Masalı (İpek) (TV Dizisi)

2015 – Yaz'ın Öyküsü (Öznur) (TV Dizisi)

2014 – Yılanların Öcü (TV Dizisi) 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!