banner2

Tiktok fenomeni Mine Uysal kimdir? Mine Uysal sevgilisi kim?

TikTok'un tanınan fenomenlerinden biri olan Mine Uysal kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Kimdir 29.09.2021, 18:14 03.12.2021, 15:02
Abone ol
Tiktok fenomeni Mine Uysal kimdir? Mine Uysal sevgilisi kim?

Engelli bir birey olmasından dolayı oldukça merak edilen TikTok fenomeni Mine Uysal hakkında birçok soru soruluyor. Mine Uysal kimdir? Mine Uysal’ın sevgilisi var mı? Bu tarz soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

MİNE UYSAL KİMDİR?

TikTok’ta kullandığı “ben.minik” kullanıcı adı ile gönüllere taht kuran Mine Uysal, 1998 doğumludur. 2 milyon takipçisi olan Mine Uysal, Çorum’da yaşarken Ankara’ya taşınmıştır. Sakatlığından dolayı insanlar tarafından sürekli hor görülen Uysal, bir süre içine kapanmış ve sonrasında kardeşinin desteği ile sosyal medyaya giriş yapmıştır. Fenomenliğe adım attıktan sonra bu kadar çok sevilmesi ve güzel yorumların gelmesi, Getto isimli programa katılması 15M izlenmesi ile bu kadar sevilmesi sempatik fenomeni çok mutlu etmektedir.

MİNE UYSAL’IN SEVGİLİSİ KİM?

Sosyal medya fenomeni Mine Uysal, kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Rıdvan Çelik ile bir ilişki içerisindedir. Rıdvan Çelik’te aynı rahatsızlık ile yaşamaktadır. 112 cm boyunda olan Mine Uysal lise mezunudur. Geçimini sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ve bazı canlı yayın platformlarında girdiği yayınlardan kazanmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!