banner2

Teşkilat'ın Barış'ı Ali Öner kimdir, aslen nereli? Ali Öner'in sevgilisi kim?

TRT 1'de ekranlara gelen Teşkilat dizisinde Barış rolüyle dikkat çeken Ali Öner kimdir? Ali Öner kaç yaşında? Ali Öner aslen nereli? Detayları haberimizde...

Kimdir 02.01.2022, 15:49 02.01.2022, 19:13
Abone ol
Teşkilat'ın Barış'ı Ali Öner kimdir, aslen nereli? Ali Öner'in sevgilisi kim?

Teşkilat dizisinde hayat verdiği Barış karakteriyle dikkatleri üzerinde toplayan  Ali Öner, her geçen gün izleyici tarafından daha fazla merak ediliyor. Teşkilat dizisi izleyicileri Ali Öner kimdir? Ali Öner kaç yaşında? Ali Öner aslen nereli? Ali Öner'in oynadığı dizi ve filmler neler? Gibi sorulara yanıt arıyorlar. Bizler de haberimizin içeriğinde bu sorulara yanıt verdik.

ALİ ÖNER KİMDİR

1996'da doğan Ali Öner oyunculuğundan önce model olarak da tanındı. Mr Model of Turkey 2019 yarışmasında biri olan Ali Öner, Emrah Yıldızı Ajans'nın oyuncu kadrosunda yer alıyor. Motor asşkıyla bilinen oyuncu, Teşkilat dizisinden önce 15 Temmuz’u konu alan TRT 1 dizisi olan “Mahrem” ile ilk kez ekranlara geldi. Öncesinde Caroline Yılmaz’ın klip çalışmasında bulunan oyuncunun, ilk rol aldığı dizi “Mahrem” dizisi oldu. Kariyerine yine TRT 1 dizisi olan “Teşkilat” ile devam eden Öner, dizide Köroğlu karakterinin yanında suç dünyasına adım adan Barış rolüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Barış, aynı zamanda MİT mensubu Hakkı Dayı karakterinin oğlu. 

ALİ ÖNER KAÇ YAŞINDA

Ali Öner 25 yaşındadır.

ALİ ÖNER  SEVGİLİSİ

Kariyer basamaklarını yeni tırmanan oyuncunun özel hayatı da merak konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları Ali Öner'in sevgilisi kim? sorusunun yanıtı aradı. Fakat bu konuda kesin bir bilgiye şu an için ulaşamadık.

ALİ ÖNER DİZİ VE FİLMLERİ

Mahrem – 2021
Teşkilat (Barış) – 2021

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!