Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Nisa Bölükbaşı Survivor All Star 2022 yarışmasında dün akşam birleşme partisinin ilgi çeken isimlerinden bir tanesi oldu. En çok araştırılan ve merak edilenler arasında bulunan Nisa Bölükbaşı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Kimdir 29.03.2022, 09:59
Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Survivor All Star 2022 yarışmasında dün akşam birleşme partisi yapıldı. Dün yayınlanan Survivor'da gözler Nisa Bölükbaşı'daydı. Bunun sonrasında vatandaşlar internette 'Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?' araması yapmayabaşladı. Peki Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Bölükbaşı, 8 yaşında başladığı spor kariyerine, yüzme ve tenisle başladı. Prag'da bulunan bir tenis kulübü olan Cibulka'da 15 yıl bulundu. Bölükbaşı, lise zamanlarında yüzme hocalığı yapmaya başladı. Daha sonra hayatına voleybol girdi.

Nisa Bölükbaşı, 2018 yılında Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. Mimarlık okuduğundan dolayı voleybolu bırakan Bölükbaşı; snowboard, paten ve bisiklet sporlarıyla da uğraşıyor.

NİSA BÖLÜKBAŞI DİZİDE OYNADI MI?

Nisa Bölükbaşı, Sihirli Annem dizisinde rol aldı. Sihirli Annem diijital platformda yayınlandı ama uzun ömürlü olamadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!