banner2

Survivor Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında? Gökhan Keser elendi mi?

Survivor All Star'da 22 Nisan'da düzenlenen dokunulmazlık oyununda kaybeden takımda yer alan Gökhan Keser eleme potasına girdi ve yokluk adasına gönderildi. Peki Survivor Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında? Gökhan Keser'in sevgilisi var mı? Gökhan Keser Survivor'dan bu hafta eleniyor mu?

Kimdir 23.04.2022, 09:06 23.04.2022, 09:16
Abone ol
Survivor Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında? Gökhan Keser elendi mi?

Survivor All Star'ın 22 Nisan Cuma akşamı ekrana gelen son bölümünde haftanın ilk eleme adayı Gökhan Keser oldu. Survivor'da hem karakteri ve başarısıyla takdir toplayan Keser, yokluk adasına gönderildi. Gökhan Keser'in elenip elenmeyeceği merak konusu oldu. "Survivor Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında?", "Gökhan Keser'in sevgilisi var mı?" gibi soruların yanıtı merak ediliyor. İşte detaylar...

GÖKHAN KESER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

9 Eylül 1987 doğumlu olan Gökhan Keser, aslen Rizeli'dir. 14 yaşında hobi olarak modelliğe başlamıştır. "Miss & Mr Model 2004" yarışmasında birinci seçildi. Daha sonra "Best Model of Turkey 2005" yarışmasında Türkiye ikincisi olan Keser, 'Manhunt Turkey' unvanını alarak Türkiye'yi yurt dışında temsil etme hakkı kazandı. 2014 yılında yayınlanan Survivor'da Ünlüler takımında mücadele etti. 

Konseylerde eleme için hiç ismi yazılmayan ve tüm final oyunlarını kazanarak final koltuğuna oturan tek isim oldu. Zorlu mücadelenin ardından yarışmayı ikinci olarak tamamladı.

2006 yılında ATV'de yayınlanan ve 104 bölüm süren Selena dizisiyle tanınan Gökhan Keser, geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Müzik alanında da yeteneğe sahip olan oyuncu, kariyerine müzikle devam etti.

GÖKHAN KESER'İN SEVGİLİSİ VAR MI?

Gökhan Keser'in İşte Benim Stilim yarışmasında boy gösteren Gülay Hançer ile 2 yıldır birlikte olduğu biliniyordu. Ancak ikilinin ilişkisinin devam edip etmediği bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!