banner2

Survivor Atakan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Atakan Işıktutan sevgilisi kim?

İddiali bir giriş ile Survivor 2022 Allstar’a gelen Atakan Işıktutan’n hayatı Survivor severler tarafından merak ediliyor. Peki Survivor Atakan kimdir? Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan sevgilisi kim?

Kimdir 08.02.2022, 10:10 08.02.2022, 10:32
Abone ol
Survivor Atakan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Atakan Işıktutan sevgilisi kim?

Survivor Allstar'a yedek olarak gelen Atakan Işıktutan, ilk parkur oyununda omzunu sakatladı ve acil olarak hastaneye kaldırıldı. Omzu çıktığı belirtilen Survivor Atakan'ın hayatı ise merak konusu oldu. Peki Survivor Atakan kimdir? Atakan Işıktutan kaç yaşında? Atakan Işıktutan sevgilisi kim? İşte merak edilen soruların yanıtları..

SURVİVOR ATAKAN KİMDİR?

Survivor 2019’daki performansı ile akıllara kazınan Atakan Işıktutan, 15 Aralık “994 yılında Şişli’de dünyaya geldi. Aslen memleketi Rize olan Işıktutan, İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisans yapan başarılı Survivor yarışmacısı Atakan, 4 yaşında yüzmeye başlayarak sporculuk hayatına giriş yapmıştır. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde başarılar elde etti. 2013’te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit'le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

SURVİVOR ATAKAN SEVGİLİSİ KİM?

Survivor 2022 Allstar’a yedeklerden giriş yapan Atakan Işıktutan, Instagram fenomeni Ceren Kaya ile birlikte.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!