banner2

Survivor Allstar şampiyonu Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, aslen nereli?

Nisa Bölükbaşı Survivor All Star 2022 yarışmasının şampiyonu oldu. Hal böyle olunca en çok araştırılan ve merak edilenler arasında bulunan Nisa Bölükbaşı vatandaşlar tarafından hayatı araştırılan isimler arasına girdi. Peki Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Kimdir 01.07.2022, 00:40 01.07.2022, 00:53
Abone ol
Survivor Allstar şampiyonu Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, aslen nereli?

Survivor All Star 2022 yarışmasında canlı yayın finali gerçekleşti. Adem ile birlikte finale kalan Nisa, Survivor Allstar şampiyonu oldu. Bunun sonrasında vatandaşlar internette 'Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?' araması yapmaya başladı. Peki Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Bölükbaşı, 8 yaşında başladığı spor kariyerine, yüzme ve tenisle başladı. Prag'da bulunan bir tenis kulübü olan Cibulka'da 15 yıl bulundu. Bölükbaşı, lise zamanlarında yüzme hocalığı yapmaya başladı. Daha sonra hayatına voleybol girdi.

Nisa Bölükbaşı, 2018 yılında Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. Mimarlık okuduğundan dolayı voleybolu bırakan Bölükbaşı; snowboard, paten ve bisiklet sporlarıyla da uğraşıyor.

NİSA BÖLÜKBAŞI DİZİDE OYNADI MI?

Nisa Bölükbaşı, Sihirli Annem dizisinde rol aldı. Sihirli Annem diijital platformda yayınlandı ama uzun ömürlü olamadı.

SURVİVOR ALLSTAR ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Survivor Allstar 2022'de Adem ile finale kalan Nisa Bölükbaşı kupayı alarak şampiyonluğa adını yazdırdı. Böylelikle Bölükbaşı, Survivor tarihindeki ikinci kadın şampiyon oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!