Slovacko Fenerbahçe maçının hakemi Nikola Dabanovic kimdir? Nikola Dabanovic kaç yaşında, nereli?

Slovacko Fenerbahçe maçı hakemi Nikola Dabanovic en çok arananların arasına girdi. UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında Çekya ekibi Slovacko, Fenerbahçe'yi konuk edecek. Heyecanla beklenen Slovacko Fenerbahçe maçı için geri sayım sürüyor. Peki Slovacko Fenerbahçe maçının hakemi Nikola Dabanovic kimdir? Nikola Dabanovic kaç yaşında, nereli?

Kimdir 11.08.2022, 12:13 11.08.2022, 12:16
Abone ol
Slovacko Fenerbahçe maçının hakemi Nikola Dabanovic kimdir? Nikola Dabanovic kaç yaşında, nereli?

Slovacko Fenerbahçe maçının hakemi Nikola Dabanovic gündemde yerini aldı. UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçı için geri sayım sürüyor. Peki Slovacko Fenerbahçe maçının hakemi Nikola Dabanovic kimdir? Nikola Dabanovic kaç yaşında, nereli?

NİKOLA DABANOVİC KİMDİR?

Nikola Dabanovic, 18 Aralık 1981 tarihinde Podgoritsa, Karadağ'da doğdu. Nikola Dabanovic, 2006 senesinde Karadağ Birinci Ligi'nde hakemlik yapmaya başladı. Karabağlı hakem 2009 senesinde FIFA hakem listesine girdi.

Nikola Dabanovic, ilk üst düzey uluslararası maçını 10 Ağustos 2011 tarihinde Bosna-Hersek ve Yunanistan maçında aldı. Hakem Dabanovic, Karadağ Birinci Ligi'nde görev yapmaktadır ve 2009 senesinden bu yana FIFA hakemi olarak çalışmaktadır.

SLOVACKO FENERBAHÇE MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Slovacko-Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçı 11 Ağustos Perşembe günü Çekya'nın Uherske Hradiste şehrinde oynanacak. Karşılaşma saat 20.00'de başlayacak. Slovacko Fenerbahçe rövanş maçı Exxen'den canlı olarak verilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!