banner2

Şeyma Subaşı sevgilisi kim oldu? Şeyma Subaşı yeni sevgilisi kim? Burak Ateş ne iş yapıyor?

Ünlü isim Şeyma Subaşı'nın kiminle ilişki yaşadığı büyük bir merak konusu haline geldi. Şeyma Subaşı ve Burak Ateş arasındaki ilişkinin doğru olup olmadığıyla ilgili çeşitli spekülasyonlar gündemde. Peki Şeyma Subaşı sevgilisi kim oldu? Şeyma Subaşı yeni sevgilisi kim? Burak Ateş ne iş yapıyor?

Kimdir 29.09.2023, 18:05 29.09.2023, 18:07
Abone ol
Şeyma Subaşı sevgilisi kim oldu? Şeyma Subaşı yeni sevgilisi kim? Burak Ateş ne iş yapıyor?

Şeyma Subaşı, yurt dışında uzun bir düğünle evlendiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile bugün Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşmada tek celsede boşandı. Şeyma Subaşı'nın yeni bir aşk iddiası ortaya atılması, magazin dünyasında büyük bir ilgi uyandırdı. Peki Şeyma Subaşı sevgilisi kim oldu? Şeyma Subaşı yeni sevgilisi kim? Burak Ateş ne iş yapıyor? 

ŞEYMA SUBAŞI YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşanan Şeyma Subaşı'nın, düğününe davet ettiği kişilerden biri olan iş insanı Burak Ateş ile yeni bir ilişki yaşadığı iddia ediliyor.

ŞEYMA SUBAŞI YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Geçtiğimiz sezon magazin programı sunucusu Jess Molho ile birlikte çalışan Yağmur Çevik, son videosunda Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ilişkisi hakkında oldukça dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Çevik, bu ilişkinin başından itibaren şiddet içerdiğini ve ikilinin sık sık tartışmalarda fiziksel şiddet uyguladığını iddia etti. Ayrıca, Çevik, Şeyma Subaşı'nın bir süredir iş insanı Burak Ateş ile de ilişki yaşadığını söyledi ve Ateş'in çiftin düğününe davet ettiği 15 kişiden biri olduğunu belirtti. Şu an için Şeyma Subaşı'nın bu ilişki iddialarıyla ilgili bir açıklama yapmadığı biliniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!