banner2

Şeyma Ercan kimdir, kaç yaşında, nereli? Şeyma Ercan evli mi?

Tokyo Olimpiyatları'ndan sonra Filenin Sultanlarının hayatları merak konusu oldu. Peki 5 numaralı formayı giyen Şeyma Ercan kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Şeyma Ercan evli mi, sevgilisi var mı?

Kimdir 24.08.2021, 18:03 08.12.2021, 00:21
Abone ol
Şeyma Ercan kimdir, kaç yaşında, nereli? Şeyma Ercan evli mi?

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bizi heyecanlandıran ve ekranlara kilitleyen A Milli Kadın Voleybol Takımımız, sporcu kimliklerinin yanı sıra özel hayatları ile de merak konusu oluyor. Peki 5 numaralı formayı giyen takımın hırslı oyuncusu Şeyma Ercan kimdir, kiminle sevgili,  Şeyma Ercan kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

ŞEYMA ERCAN KİMDİR?

5 Temmuz 1994'te Ankara'da dünyaya gelen Şeyma Ercan, 2005 yılında Gazi Üniversitesi takımında voleybol oynamaya başlamıştır. 2009 yılında yeteneklerini sergileyerek A takıma yükselmeyi başardı. 2011'e kadar Gazi Üniversitesi için ter döktükten sonra 2011 yılında Beşiktaş ekibine katıldı. Sonrasında sırasıyla Bursa Büyükşehir Belediyespor, Eczacıbaşı VitrA, Fenerbahçe, Beşiktaş takımlarında oynadı. 2018 yılında Türk Hava Yolları'na transferini gerçekleştirdi. Şeyma Ercan'ın önceleri Fenerbahçeli voleybolcu Erden Çevikel ile birlikte olduğu biliniyordu. Şimdilerde uzun süredir kendisi gibi voleybolcu olan Ömercan Küçükaslan ile bir birliktelik içerisinde. Çiftin evlenip evlenmeyecekleri ise merak konusu.

ŞEYMA ERCAN BAŞARILARI

Avrupa Gençler Şampiyonası Şampiyonluğu

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!