banner2

Şevval Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Şevval Şahin'in sevgilisi kim? İşte Türkiye güzeli hakkında tüm detaylar...

Kimdir 24.08.2021, 00:19 24.08.2021, 18:39
Abone ol
Şevval Şahin kimdir,  nereli ve kaç yaşında?

MSS TURKEY 2018 TÜRKİYE GÜZELİ ŞEVVAL ŞAHİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Katıldığı güzellik yarışmasıya tanınan ve mankenlik yapan Şevval Şahin 13 Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Şahin, lisans eğitimini University Of East London'da, Fashion Marketing bölümünde almaya devam etmekte.

Miss Turkey 2018' de Türkiye güzeli seçilen Şevva Şahin, estetik yaptırdığı anlaşılınca çok konuşulmuştu. Yarışmadan sonra estetik yaptırmış olması nedeniyle Miss Turkey 2018 birinciliği çok tartışılan Şevval Şahin'in sevgilisi de ses getirmişti. Genç manken İngiltere'de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile yaşadığı ilişkiyi sonlandırmasınn ardından Yiğit Marcus Aral ile ilişkiye başladı.

ŞEVVAL ŞAHİN'İN SEVGİLİSİ VE KEREM KAMIŞLI OLAYI NE?

Şevval Şahin bir süredir lüks yaşam tarzıyla bilinen Yiğit Marcus Aral ile birlikte yaşadığı bir lişki sürdürüyor. İkilinin yaşadıkları bir ayrılık sonucu Şahin, Kerem Kamışlı ile yemeğe çıkınca eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral sorun çıkarmıştı. Aral, Kerem Kamışlı'yı denize atmıştı. Çok geçmeden Şevval Şahin ve Marcus Aral ilişkilerine kaldıkları yerden devam etme kararı verdi. İkili hala beraber.

ŞEVVAL ŞAHİN'İN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Katıldığı güzellik yarışmasında birincilik tacını giyen Şevval Şahin'in boyu ve kilosu kaç? soruları sorulmaya başlanmıştı. Genç güzel Şevval Şahin'in 1.82 boyunda ve 55 kilo olduğu biliniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!