banner2

Serpil Çakmaklı kimdir, kaç yaşında? Serpil Çakmaklı'nın son hali şaşırttı

Serpil Çakmaklı, son haliyle sosyal medyada gündem oldu. Haberin ardından Serpil Çakmaklı'nın hayatı ve kariyeri araştırma konusu oldu. Peki Serpil Çakmalı kimdir, kaç yaşında? İşte Serpil Çakmaklı hayatı ve kariyeri...

Kimdir 01.12.2022, 19:03 01.12.2022, 19:31
Abone ol
Serpil Çakmaklı kimdir, kaç yaşında? Serpil Çakmaklı'nın son hali şaşırttı

Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından Serpil Çakmaklı, son haliyle gündeme geldi. Hayatını bir süredir gözlerden uzak yaşayan ünlü oyuncu, son haliyle konuşuluyor. Haberin ardından Serpil Çakmaklı'nın hayatı, kariyeri gibi detaylar merak konusu oldu. Peki Serpil Çakmaklı kimdir, kaç yaşında? Serpil Çakmaklı'nın hayatı ve kariyeri...

SERPİL ÇAKMAKLI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Serpil Çakmaklı, 1962 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi. Sinema sektörüne başlamadan önce mankenlik yapan ünlü isim, 1980'li yılların başında TRT'de yayınlanan 'Alçaktan Uçan Güvercin' isimli mini filmle kariyerine başladı. Birçok sinema filminde rol aldı.

1980'li yıllarda filmlerdeki cesur sahneleriyle adından söz ettirdi. Oyunculuğa başladığında Mert Çakmaklı ile evli olan oyuncu, ayrıldıktan sonra da 'Çakmaklı' soyadını kullanmaya devam etti. 

Sinemanın yanı sıra şarkıcılık da yaptı. Daha sonra oyuncu-model- cast- menajerlik gibi geniş yelpazeli bir şirket kurdu.

Serpil Çakmaklı 3 evlilik yapmıştır.

SERPİL ÇAKMAKLI SON HALİ

Serpil Çakmaklı, Eskişehir'den yaptığı paylaşımda "Yıllar sonra doğduğum yerde olmanın mutluluğu içerisindeyim" dedi. Oyuncunun son halini görenler "Yıllara meydan okuyor" şeklinde yorum yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!