banner2

Sercan Yıldırım'ın eşi Nihan Yönel kimdir, kaç yaşında ve nereli? Nihan Yönel'in mesleği ne?

Sosyal medyada paylaştığı cesur pozları ile gündeme gelen Survivor Allstar yarışmacısı Sercan Yıldırım'ın eşi Nihan Yönel'in hayatı merak konusu oldu. Peki, Nihan Yönel kimdir, kaç yaşında ve nereli? Nihan Yönel ne iş yapıyor?

Kimdir 14.02.2022, 11:44
Abone ol
Sercan Yıldırım'ın eşi Nihan Yönel kimdir, kaç yaşında ve nereli? Nihan Yönel'in mesleği ne?

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Survivor Allstar yarışmacısı Sercan Yıldırım'ın eşi Nihan Yönel, cesur pozlarını sevenleri ile paylaştı. Hal böyle olunca, ünlü futbolcunun eşi Nihan Yönel hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki, Nihan Yönel kimdir, kaç yaşında ve nereli? Nihan Yönel ne iş yapıyor?

NİHAN YÖNEL KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Sercan Yılıdırım ile yaşadığı lişkiyle tanınan Nihan Yönel, 1997 yılında Bursa'da doğdu. Nihan Yönel şu anda yoğa eğitmeni. Yoga eğitmenliği eğitimini Ege Üniversitesi'nde okuduğu dönemde İzmir'de aldığı yoga dersleri ile tamamladı. Yoga eğitimleri vermeye devam eden Nihan Yönel, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor.

19 EYLÜL'DE EVLENME TEKLİF ETMİŞTİ

Eski futbolcu ve Suvivor yarışmacısı olan Sercan Yıldırım ve Nihan Yönel Evlilik yolunda ilk adımı attı ve ikili bu anlarını sosyal medyadan sevenleriyle paylaştı. Yıldırım, daha önce sabaha karşı 05.17'de yaptığı sürprizle sevgilisine evlenme teklifi etmişti. Eski futbolcu bu defa ailesiyle beraber Nihan Yönel'in aile evine kız istemeye gitti. Oldukça heyecanlı olan Yıldırım, Nihan Yönel'in elinden acı kahve içti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!