banner2

Senem Kuyucuoğlu kimdir ve kaç yaşında? Senem Kuyucuoğlu'nun sevgilisi kimdir?

Senem Kuyucuoğlu kimdir ve kaç yaşında? Senem Kuyucuoğlu'nun sevgilisi kimdir? İşte eski model ve Türkiye güzeli hakkında tüm merak edilenler...

Kimdir 25.02.2021, 16:16 09.12.2021, 00:01
Abone ol
Senem Kuyucuoğlu kimdir ve kaç yaşında? Senem Kuyucuoğlu'nun sevgilisi kimdir?

2009 Türkiye Güzeli olarak seçilen Senem Kuyucuoğlu olaylı hayatından ve cinsel yöneliminden dolayı modelliği bırakmıştı. Eski model Senem Kuyucuoğlu kız arkadaşı Yasemin Ada Börü'den kısa bir süre ayrı kalacağını açıkladı. Sosyal medya hesabından sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan Kuyucuoğlu, "İlk kez bunca bir zaman sevdiğimden ayrılıyorum. Kalbim, ruhum seni sonsuza dek beklerim" şeklindeki açıklamaları kullanıcıların dikkatini çekti. Peki sosyal medya paylaşılarıyla kendinden söz ettiren Senem Kuyucuoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Senem Kuyucuoğlu'nun sevgilisi kimdir? İşte eski Türkiye güzelinin biyografisi...

SENEM KUYUCUOĞLU KİMDİR VE KAÇ YAŞINDA?

Senem Kuyucuoğlu 22 Eylül 1990 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Tanınan isim modelliğe 14 yaşında başladı ve henüz 15 yaşındayken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye isimli yarışmaya katıldı. Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışmasında ikinci olan model daha sonra 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasında "Türkiye'nin en iyi modeli" seçildi. Ardından Best Model of the World yarışmasında "Dünyanın en iyi ikinci modeli" unavınını aldı.

Eski model Senem Kuyucuoğlu, kariyerinin zirvesinde Amerika’da katıldığı bir parti ve hemcinsiyle samimi görüntüleri nedeniyle hayatının değiştiğini söylemişti. Senem Kuyucuoğlu katıldığı partideki görüntüler, cinsel yönelim kararı ve yaşam tarzından dolayı modellik kariyerini sonlandırmıştı.

SENEM KUYUCUOĞLU'NUN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Eski Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu, eski sevgilisi Medis Mir ile ayrıldıktan sonra tenisçi Yasemin Ada Börü'yle aşk yaşamaya başladı.

SENEM KUYUCUOĞLU VE SEVGİLİSİ AYRI KALACAK

2009 Yılında katıldığı bir yarışmayla Türkiye güzeli seçilen model, Börü'yle kısa süre ayrı kalacağını söyledi. Kız arkadaşının işi nedeniyle ayrı kalacaklarını belirten Kuyucuoğlu, sevgilisi Yasemin Ada Börü ile paylaştığı samimi fotoğraflar nedeniyle dikkat çekti.

Instagram platformu üzerinden kız arkadaşıyla samimi fotoğraflarını paylaşan 30 yaşındaki eski model, "İlk kez bunca bir zaman sevdiğimden ayrılıyorum. Kalbim, ruhum seni sonsuza dek beklerim" açıklamasını yazarak, siyah kalp emojisi ekledi.

Samimi pozlarını paylaşan Kuyucuoğlu, "Bu bir veda değil sonsuzluğun başlangıcı..." açıklamasını ekledi. Kuyucuoğlu, bir başka fotoğrafta ise "Gitti sol yanım" dedi. İkilinin ilişkileri dolu dizgin devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!