banner2

Sefo kimdir, kaç yaşında ve gerçek adı ne? Sefo'nun sevgilisi var mı?

Derdi Ne şarkısıyla tanınan Sefo kimdir, nereli ve kaç yaşında? Sefo'nun gerçek adı ne? Gerçek adı Seyfullah Sağır olan Sefo'nun sevgilisi kimdir?

Kimdir 07.09.2021, 04:01 03.12.2021, 15:29
Abone ol
Sefo kimdir, kaç yaşında ve gerçek adı ne? Sefo'nun sevgilisi var mı?

"Bilmem mi?" isimli şarkısıyla milyonlarca izlenmeye ulaşan Sefo'nun hayatı dinleyiciler tarafından merak konusu oldu. Sevenleri ''Sefo kimdir, Sefo'nun gerçek adı ne, sevgilisi kim? Seyfullah Sağır kimdir, nereli ve kaç yaşında? Sefo'nun şarkıları neler?'' sorularının cevaplarını aramaya başladı. İşte Sefo hakkındaki tüm detaylar...

SEFO KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA? SEFO'NUN GERÇEK ADI NE?

Gerçek adı Seyfullah Sağır olan şarkıcı Sefo 16 Mart 1998 tarihinde Samsun'da doğdu. Türk rapçi ve söz yazarı olarak tanınan Sefo, sosyal medyada da büyük bir kitleye sahip. Müzik kariyerine 2018 yılının Mart ayında çıkardığı Yalan isimli şarkıyla başlayan Sefo, bir yıl sonra çıkardığı teklisi Poz'dan sonra daha fazla müziğe odaklanma kararı verdi. Şimdilerde sürekli olarak konserlere çıkan Sefo, ünlü isimlerle birlikte de sahne alıyor.

Sefo, müziğe daha çok odaklanma kararından sonra 18 Nisan 2019 tarihinde Up Down teklisini, Haziran 2019'da ise 362 isimli teklisini çıkardı. Bu tekliden sonra Derdi Ne şarkısını çıkaran şarkıcı tanınmaya başladı. Gerçek adı Seyfullah Sağır olan Sefo, asıl çıkışını Bilmem mi isimli şarkısıyla yaptı.

SEFO'NUN SEVGİLİSİ KİM?

Sefo uzun zaman youtuber ve güzellik merkezi işletmecisi olan Ala Tokel ile anıldı. Ancak ikiliden herhangi bir onay gelmedi. Kısa zaman önce ikilinin arkadaşlığına son vermesiyle bu söylemler son buldu. Sefo'nun şuan bilinen bir ilişkisi yok.

SEFO ŞARKILARI NELERDİR?

Yalan
Poz
Up Down
362
Derdi Ne?
Başa Sar
Rest
Kaybol
Nerdeyim?
Ardından
YOUNGSTAR
İhtiyacım Yok
Liman
Toz Duman
Bonita
Bilmem Mi?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!