Seda Bakan kimdir, kaç yaşında? Netflix Zeytin Ağacı dizisinde oynayan Seda Bakan hangi dizide oynadı, eşi kim?

Seda Bakan, Netflix dizisi olan Zeytin Ağacı kadrosunda yer alıyor. Zeytin Ağacı dizisinden ilk fotoğraf geldi. Dizide Seda Bakan dışında Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak gibi isimler de bulunuyor. Zeytin Ağacı dizisiyle gündemde yerini alan Seda Bakan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki Seda Bakan kimdir, kaç yaşında? Netflix Zeytin Ağacı dizisinde oynayan Seda Bakan hangi dizide oynadı, eşi kim?

Kimdir 23.06.2022, 13:23 23.06.2022, 13:27
Abone ol
Seda Bakan kimdir, kaç yaşında? Netflix Zeytin Ağacı dizisinde oynayan Seda Bakan hangi dizide oynadı, eşi kim?

Seda Bakan, Netflix dizisi olan Zeytin Ağacı ile gündemde yerini aldı. Zeytin Ağacı dizisinde rol alan Seda Bakan, vatandaşlar tarafından merak edildi. Zeytin Ağacı dizisi kadrosunda Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak gibi isimler bulunuyor. Netflix dizisi Zeytin Ağacı, 28 Temmuz 2022 tarihinde seyircisiyle buluşacak. Peki Seda Bakan kimdir, kaç yaşında? Netflix Zeytin Ağacı dizisinde oynayan Seda Bakan hangi dizide oynadı, eşi kim?

SEDA BAKAN KİMDİR?

Seda Bakan, 10 Ekim 1985 tarihinde Gebze'de doğdu. Terazi burcu olan Seda Bakan, baba tarafından Boşnak; anne tarafından ise Selanik-Drama göçmenidir. Seda Bakan, Sakarya Üniversitesi'nde Dış Ticaret bölümünde okudu. Oyuncu Seda Bakan, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide Eda rolünü canlandırdı ve bu rol ile büyük oranda tanındı.

Seda Bakan, pek çok dizi ve yapımda bulundu. Seda Bakan'ın Kardeş Payı dizisindeki Feyza rolü sevilen rolleri arasında bulunuyor. Seda Bakan, bir dönem TV8 kanalında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye programında jüri üyeliği yaptı.

SEDA BAKAN EŞİ KİM?

Seda Bakan, 2014 senesinde, müzisyenlik yapan Ali Erel ile evlendi. Çiftin, bu evlilikten Leyla adında bir kızı bulunmaktadır.

SEDA BAKAN HANGİ DİZİDE OYNADI?

Seda Bakan'ın rol aldığı yapımların şöyle:

Sana Mecburum

Adanalı

Umut

Geniş Aile

Şen Yuva

Behzat Ç.

Zaman Makinesi 1973

Bana Sevmeyi Anlat

Arif V 216

Öldür Beni Sevgilim

Mucize Doktor

Karakomik Filmler 2: Emanet

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!