banner2

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden öldürüldü?

Geçtiğimiz gün hain bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katil zanlıları yakalandı. Peki, Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir ve nasıl öldü?

Kimdir 08.02.2022, 10:43 08.02.2022, 11:06
Abone ol
Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden öldürüldü?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde hain bir saldırı sonucu ağır yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Ünlü sunucu Ece Erken ile Haziran 2021 yılında dünyaevine giren Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun hayatı merak konusu oldu. Peki Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Şafak Mahmutyazıcıoğlu nasıl öldü? İşte merak edilen soruların yanıtları…

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU KİMDİR?

1980 yılında Rize’de doğan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, hukuk danışmanıdır. Ece Erken ile olaylı ilişkisinden dolayı magazin gündeminde adını sıkça duyduğumuz Şafak Mahmutyazıcıoğlu, bir süre sonra işi Benan Kocadereli ile boşanmış ve yasak aşk yaşadığı Ece Erken ile Haziran 2021’de nikah masasına oturmuştur. 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerini yürütüyordu. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok davada tecrübe elde etmiştir.

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU EVLİ Mİ?

Benan Kocadereli ile evlenen ve bu evliliğinden 2 çocuğu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz sene boşanıp, Haziran ayında gizli aşk yaşadığı Ece Erken ile evlenmiştir.

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU NEDEN ÖLDÜ?

stanbul Bakırköy'de önceki gün saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda, Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!