Reha Muhtar'ın eski eşi Deniz Uğur kimdir, kaç yaşında? Deniz Uğur kiminle evli?

Oyuncu Deniz Uğur, Reha Muhtar ile yaşadığı nafaka kriziyle gündeme geldi. Haberin ardından vatandaşlar Deniz Uğur hakkında bilgileri merak etmeye başladı. Peki Deniz Uğur kimdir, kaç yaşında? Deniz Uğur kiminle evli? İşte merak edilenler...

Kimdir 26.07.2022, 00:25 26.07.2022, 00:54
Abone ol
Reha Muhtar'ın eski eşi Deniz Uğur kimdir, kaç yaşında? Deniz Uğur kiminle evli?

Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar ile bir kez daha gerilim yaşıyor. Ünlü haber spikeri, Deniz Uğur'un kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. İkili daha önce ikiz çocuklarının velayeti nedeniyle davalık olmuştu. Haberle birlikte Deniz Uğur'un hayatı merak konusu oldu. Peki Deniz Uğur kimdir, kaç yaşında? Deniz Uğur kiminle evli? İşte Deniz Uğur hayatı ve biyografisi...

DENİZ UĞUR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Deniz Uğur 17 Ekim 1971 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Aynı zamanda dublaj sanatçısı ve senaristtir. Opera sanatçısı Mete Uğur ve balerin Suna Uğur'un çocuğudur. 

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Bale Bölümğ'nü bitirmiş daha sonra sınavlara girip Tiyatro Bölümü'nden 1995 yılında mezun olmuştur. Kariyerine Kenter Tiyatrosu'nda başlamıştır. 

Birçok tiyatro oyununda rol alan Uğur, Yalan Dünya, Yağmur Zamanı, Ertelenmiş Hayatlar, Adını Feriha Koydum, Aşk Zamanı, Kırgın Çiçekler gibi yapımlarda rol aldı. 

İlk evliliğini Şirzat Bilallar ile, ikinci evliliğini İsmail Hakkı Sunat ile yapmıştır. Bir dönem Reha Muhtar ile birlikte yaşayan Uğur'un bu evlilikten iki çocuğu bulunmaktadır. Uğur, geçtiğimiz yıl meslektaşı Erdinç Gülener ile dünyaevine girmiştir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!