Rasim Ozan Kütahyalı kimdir? Rasim Ozan Kütahyalı kaç yaşında, nereli?

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'ye konuk oldu. Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında ciddi bir tartışma yaşandı. Bu olay sonrasında vatandaşlar internette Rasim Ozan Kütahyalı hayatını merak etmeye başladı. Peki Rasim Ozan Kütahyalı kimdir? Rasim Ozan Kütahyalı kaç yaşında, nereli?

Kimdir 24.05.2022, 12:12 24.05.2022, 12:17
Abone ol
Rasim Ozan Kütahyalı kimdir? Rasim Ozan Kütahyalı kaç yaşında, nereli?

Rasim Ozan Kütahyalı internette en çok araştırılanlar arasına girdi. Beyaz TV'de canlı yayın konuğu olan Rasim Ozan Kütahyalı, vatandaşlar tarafından merak edildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Rasim Ozan Kütahyalı arasındaki gergin konuşmalar tartışmaya döndü. Bu olay sonrasında vatandaşlar internette Rasim Ozan Kütahyalı'nın hayatını merak etmeye başladı. Peki Rasim Ozan Kütahyalı kimdir? Rasim Ozan Kütahyalı kaç yaşında, nereli?

RASİM OZAN KÜTAHYALI KİMDİR?

Rasim Ozan Kütahyalı, 30 Nisan 1981 tarihinde İzmir Bornova'da doğdu. Rasim Ozan Kütahyalı, 17 Mayıs 2008 tarihinde Taraf gazetesinde köşe yazarlığı yaptı.

Rasim Ozan Kütahyalı, Takvim ve Sabah gazetesinde Haziran 2011-Aralık 2017 tarihleri arasında köşe yazarı olarak çalıştı. Kanaltürk'te Ters Cephe programında 2009-2011 yıllarında yorumculuk yaptı.

Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında Mayıs 2010'dan Kasım 2017'ye kadar siyaset ve futbol yorumcusu olarak bulunan Rasim Ozan Kütahyalı Taraf gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Rasim Ozan Kütahyalı, Sinan Çetin'in firması Plato Film'de metin yazarı ve kast direktörü olarak çalıştı.

Rasim Ozan Kütahyalı, Aralık 2008- Nisan 2009 Kanal T'de ana haber yorumcusu oldu. Yine aynı kanalda Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür ile beraber Politik Performans programı sunuculuğu yaptı. Yayın danışmanı olarak CNN Türk'e geçiş yapan Kütahyalı, bir süre Reha Muhtar ile beraber Çok Farklı programında danışman olarak bulundu. Aralık 2009'dan itibaren Ters Cephe programında yorumculuk yaptı.

Rasim Ozan Kütahyalı, 8 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Güneş gazetesinde köşe yazarlığına başladı.

RASİM OZAN KÜTAHYALI KAÇ YAŞINDA?

Rasim Ozan Kütahyalı 41 yaşındadır. Rasim Ozan Kütahyalı, Habertürk gazetesi köşe yazarı ve televizyon yorumcusu Nagehan Alçı ile evli olup ikiz kızları vardır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!