Pakize Suda kimdir? Pakize Suda kaç yaşında, öldü mü? Pakize Suda hastalığı ne?

Pakize Suda hayatı merak ediliyor. En son Onur Akay, Pakize Suda'nın son durumu ile ilgili açıklama yapmıştı. Muğla'nın Fethiye ilçesinde özel bir bakımevinde tedavi gören Pakize Suda internette araştırılmaya başladı. Peki Pakize Suda kimdir? Pakize Suda kaç yaşında, öldü mü? Pakize Suda hastalığı ne?

Kimdir 27.05.2022, 13:09 27.05.2022, 14:49
Abone ol
Pakize Suda kimdir? Pakize Suda kaç yaşında, öldü mü? Pakize Suda  hastalığı ne?

Pakize Suda hayatı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Pakize Suda internette en çok arananlar arasına girdi. En son ses sanatçısı Onur Akay, Pakize Suda ile ilgili paylaşım yapmıştı. Pakize Suda'nın son halini öğrenen sevenleri üzüntüye boğuldu. İnternette Pakize Suda'nın hayatı araştırılıyor. Peki Pakize Suda kimdir? Pakize Suda kaç yaşında, öldü mü? Pakize Suda  hastalığı ne?

PAKİZE SUDA KİMDİR?

Pakize Suda 23 Nisan 1952 yılında İzmir’de doğdu. Oyuncu Pakize Suda, kitap ve köşe yazarıdır. 71 yaşında olan Pakize Suda, 17 yaşında Ege güzeli seçilmiş Girit Türklerindendir. Birçok gazeteye köşe yazarlığı yapan Pakize Suda’nın Yenmiş Yutulmuş Sözler ve Ağız Tadıyla Sevişemedik adında kitapları vardır. Pakize Suda Türkiye Konuşuyor, Lezzete Yolculuk gibi programlarda da sunucu olarak seyirci karşısına çıktı. 

Pakize Suda’nın oynadığı diziler arasında Hayat Bilgisi, Davetsiz Misafir ve Sevda Çiçeği yer alıyor.

PAKİZE SUDA HASTALIĞI NE?

Pakize Suda'nın son halini ses sanatçısı Onur Akay paylaştı. Onur Akay, "Pakize Suda, Fethiye’de ücreti oldukça yüksek olan, Alman hastaların da tedavi gördüğü özel bir bakımevinde kalıyor ve orada çok iyi bakılıyor." dedi. Pakize Suda artık kimseyi tanımadığı ve hiçbir şey hatırlamadığı öğrenildi. 

Pakize Suda'ya Demans, yani akıl geriliği teşhisi konuldu.

PAKİZE SUDA NEDEN ÖLDÜ MÜ?

 Pakize Suda demans hastasıydı. Hafızasını tamamen kaybeden Pakize Suda hakkında öldü haberleri çıktı. 70 yaşındaki Pakize Suda'nın yeğeni "İstemeyerek gelen telefonlar üzerine bir açıklama yapıyorum. Teyzem Pakize Suda'nın öldüğüne dair yalan, yanlış haberler çıkıyor. Böyle bir durum yok. Kendisi gayet sağlıklı bir durumda, tedavi süreci devam ediyor." diyerek iddiaları yalanladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!