O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Saadet Özsırkıntı sevgilisi kim?

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye programıyla adını duyuran Saadet Özsırkıntı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile sık sık gündem oluyor. Peki, O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Saadet Özsırkıntı sevgilisi kim? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Kimdir 23.05.2022, 10:00 23.05.2022, 14:31
Abone ol
O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Saadet Özsırkıntı sevgilisi kim?

Ünlü sunucu Saadet Özsırkıntı son zamanlarda Instagram pozları ve kombinleriyle dikkat çekiyor. 323 bin takipçili Instagram hesabını aktif olarak kullanan Saadet Özsırkıntı hakkında merak edilen, "O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Saadet Özsırkıntı sevgilisi kim?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik. 

SAADET ÖZSIRKINTI KİMDİR?

1990 Mayıs doğumlu Saadet Özsırkıntı Özel Çağ Koleji'ni bitirmiş ve sonrasında  Koç Üniversitesi'nde, Maltepe Üniversitesi Sosyoloji eğitimlerini almıştır. Dil eğitimi için İngiltere'ye giden Özsırkıntı bir süre orada yaşadı. Yer aldığı reklam projeleriyle ün kazandı ardından TV8'de Dünya Listeleri Müzik programının sunuculuğunu yapmaya başladı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın projelerinde görev alan Özsırkıntı, 2015'te 3.Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreninde, Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu oldu. Özsırkıntı Instagram'da "saadetozsirkinti" kullanıcı adı ile 317 bin takipçisine paylaşım yapıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!