banner2

Nebil Sayın kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi Nebil Sayın nereli, hangi dizilerde oynadı?

Tozluyaka dizisi oyuncularından Nebil Sayın vatandaşlar tarafından merak edildi. FOX TV'nin yeni dizisi Tozluyaka kadrosunda bulunan Nebil Sayın oyunculuğuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Her pazartesi FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Tozluyaka dizisi kadrosuyla da izleyicilerin dikkatini çekti. Peki Nebil Sayın kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi Nebil Sayın nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kimdir 28.06.2022, 15:08 28.06.2022, 17:53
Abone ol
Nebil Sayın kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi Nebil Sayın nereli, hangi dizilerde oynadı?

Nebil Sayın vatandaşlar tarafından araştırılan isimler arasında bulunuyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi kadrosunda yer alan Nebil Sayın, izleyiciler tarafından merak edildi. Dizinin yapımı NTC Medya, yapımcılığı ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp tarafından gerçekleştiriliyor. Peki Nebil Sayın kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi Nebil Sayın nereli, hangi dizilerde oynadı?

NEBİL SAYIN KİMDİR?

Nebil Sayın, 21 Nisan 1971 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Mardinli olan Sayın, Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü'nde lisans eğitimini bitirdi. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ilk oyunculuk kariyerine başladı.

NEBİL SAYIN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER NE?

Savunma
Hayat Var
Teslimiyet
Günah Keçisi
Kanıt
Şarkı Söyleyen Kadınlar
Yedikule Hayat Yokuşu
Yolculuk
Ve Panayır Köyden Gider
Boşu Bir Yerde
İçerde 
Rüzgâr
Çukur
Maskeliler
Çarpışma
Payitaht: Abdülhamid
Ailecek Şaşkınız
Yeni Hayat

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!