Murat Güloğlu kimdir? Bu Sabah sunucusu Murat Güloğlu kaç yaşında, nereli?

Bu Sabah programı sunucusu Murat Güloğlu hayatı gündemde yerini aldı. Yeni sezonuyla ekranlara geri dönen Bu Sabah programı sunucuları Ebru Akel ve Murat Güloğlu oldu. Peki Murat Güloğlu kimdir? Bu Sabah sunucusu Murat Güloğlu kaç yaşında, nereli?

Kimdir 01.08.2022, 12:33 01.08.2022, 12:34
Abone ol
Murat Güloğlu kimdir? Bu Sabah sunucusu Murat Güloğlu kaç yaşında, nereli?

Bu Sabah programı sunucusu Murat Güloğlu, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Show TV kanalında yayınlanan Bu Sabah programı, 1 Ağustos tarihinde ekranlara geldi. Peki Murat Güloğlu kimdir? Bu Sabah sunucusu Murat Güloğlu kaç yaşında, nereli?

MURAT GÜLOĞLU KİMDİR?

Murat Güloğlu, 6 Nisan 1975 tarihinde Sivas'ta doğdu.

Murat Güloğlu, Muğla Turgutreis Lisesi'nde okudu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü'nü bitiren Murat Güloğlu; Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Avrupa Birliği ve Dış Politika Programı'nda yüksek lisans yaptı.

IPI (Uluslararası Basın Derneği) Türkiye Ofisi Sertifika Programı sahibi olan Murat Güloğlu, 1995 senesinden günümüze kadar televizyonda haber ve program departmanında spiker, muhabir, editör ve yapımcı olarak görev yapmıştır.

MURAT GÜLOĞLU KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Sunucu Murat Güloğlu, 47 yaşında ve Sivaslıdır. Güloğlu, 26 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Show TV'de ekrana gelen Bu Sabah programını Ebru Akel ile beraber sunmaktadır.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!