Murat Ceylan kimdir? Survivor sunucusu Murat Ceylan kaç yaşında, nereli?

Murat Ceylan, Survivor All Star büyük finali sebebiyle vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Aylardır devam eden TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor yarışması, bu akşam son buluyor. Finalist olarak Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıçcı büyük final sonunda şampiyon ilan edilecek. Murat Ceylan, yıllardır Survivor'da sunuculuk yapıyor. Peki Murat Ceylan kimdir? Survivor sunucusu Murat Ceylan kaç yaşında, nereli?

Kimdir 30.06.2022, 16:08 30.06.2022, 16:09
Abone ol
Murat Ceylan kimdir? Survivor sunucusu Murat Ceylan kaç yaşında, nereli?

Survivor sunucusu Murat Ceylan en çok arananlar arasına girdi. Survivor All Star büyük finali öncesinde Acun Ilıcalı'nın yanında yıllardır çalışan Murat Ceylan'ın hayatı araştırılmaya başladı. Sunucu Murat Ceylan'ın Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştığı merak ediliyor. Peki Murat Ceylan kimdir? Survivor sunucusu Murat Ceylan kaç yaşında, nereli?

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Murat Ceylan, liseden mezun olunca Londra'ya gitti ve  Central Saint Martins'de Endüstriyel tasarım bölümünü okudu.

Murat Ceylan, İstanbul'a gelince müzik dersleri aldı. Ceylan, özel bir üniversitede reklamcılık bölümünü tamamladı. Murat Ceylan'ın profesyonel futbol lisansı bulunmaktadır. Ceylan, profesyonel olarak futbol oynamaktadır.

Murat Ceylan 2013 senesinde Panama'da gerçekleştirilen Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katıldı ve seyircilerin sevgisini kazandı. Yarışmadan sonra TV8'de Almeda Abazi ile beraber "Para Bende" programını yapan Murat Ceylan, 2016 senesinde 'Yeni Nesil' isimli albümünü çıkardı. Murat Ceylan, aynı sene Familya isimli dizide rol aldı. Survivor'da 2019 yılından bu zamana kadar oyunlarda sunuculuk yapmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!