banner2

Mina Ceran kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Bensu Soral ve Hakan Baş evliliğindeki iddialara adı karışan Mina Ceran kimdir, nereli ve kaç yaşında? Mina Ceran ne okudu? Mina Ceran'ın eski sevgilisi kim?

Kimdir 14.09.2021, 06:22 03.12.2021, 15:22
Abone ol
Mina Ceran kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Bensu Soral ve eşi iş insanı Hakan Baş'ın evliliklerinin hassas bir süreçte olduğu konuşulmaya başlanmıştı. Hakan Baş'ın, sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken çekilen fotoğraflarının magazin sayfalarında paylaşılmasının ardından vatandaşlar "Mina Ceran kimdir, nereli ve kaç yaşında? Mina Ceran'ın eski sevgilisi kim? Mina Ceran'ın evi" konularını araştırmaya başladı. İşte genç fenomen ile iligli merak edilenler....

MİNA CERAN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Mina Ceran 1 Ocak 1996 tarihinde Antalya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Antalya’da alan Ceran, liseyi tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nü kazandı ve bu bölümü tamamladı. Mina Ceran, mezun olmasının ardından eğitimine Antalya Bilim Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde yeniden başladı. 2013 yılında Face of Antalya isimli güzellik yarışmasına katıldı ve birinci seçildi. Bu yarışmayı ünlü bir market zinciri düzenlediği için ‘Market güzeli’ lakabını aldı.

MİNA CERAN'IN ESKİ SEVGİLİSİ KİMDİR?

Mina Ceran 2015 yılında sosyal medyayı aktif kullanmaya başladı ve bir takipçi kitlesi edindi. Bu süreçle birlikte influencer ve blogger oldu. 2019 Yılında şarkıcı ve türkücü Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu olan Mahmut Kırmızıgül ile birlikteliğe başladı. Mahmut Kırmızıgül ile olan birlikteliği ile uzun süre magazin dünyasında yer aldı ve Mina Ceran bu ilişki sayesinde tanınırlığını artırdı.

MİNA CERAN VE HAKAN BAŞ OLAYI NE?

Mina Ceran, Hakan Baş ile eğlendiği görüntülerin konuşulmaya başlanmasıyla yeniden gündemin ilk sıralarına yerleşti. Hakan-Bensu çifti iddiaları yalanladı ve Mina Ceran'ın ortak arkadaşları olduğunu söyledi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!