Mete Horozoğlu kimdir? Mete Horozoğlu oyunculuğu bıraktı mı? Türkiye'yi terk mi etti? Şimdi ne yapıyor?

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde gösterdiği başarılı performans ile hafızalara kazınan Mete Horozoğlu, uzun zamandır ekranlarda görünmüyor. Sevenleri ünlü isim hakkında ," Mete Horozoğlu oyunculuğu bıraktı mı?", "Mete Horozoğlu kimdir, şu an ne yapıyor?" Gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladı.

Kimdir 11.02.2022, 10:12
Mete Horozoğlu kimdir? Mete Horozoğlu oyunculuğu bıraktı mı? Türkiye'yi terk mi etti? Şimdi ne yapıyor?

Yer aldığı projelerle izleyicilerin beğenisini kazanan Mete Horozoğlu, uzun zamandır herhangi bir yapımda yer almıyor. Peki, bir süredir ekranlardan uzak olduğu gözlemlenen Mete Horozoğlu oyunculuğu bıraktı mı? Türkiye'yi terk mi etti? Şimdi ne yapıyor? İşte detaylar...

METE HOROZOĞLU KİMDİR?

İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Ankara'da okudu. Mete Horozoğlu . 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 2001/2003 yılları arasında Tiyatro Anadolu'da oyunucu olarak çalıştı. Mete Horozoğlu . 2002 yılında İstanbul'a yerleşti. 2003/2004 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'da 2004/2005 sezonunda Çığır Sahnesi Oyuncuları'da 2005/2006 ve 2006/2007 sezonlarında Semaver Kumpanya okamak üzere Tiyatrolar da çalıştı.Mete Horozoğlu . İstanbul'a yerleştikten sonra birçok Televizyon ve sinema çalışmaları yaptı. Yanık Koza dizisi ulusal çapta tanınmasını sağlasa da Öyle Bir Geçer Zamanki dizisindeki Soner karakteri ile tanındı.

METE HOROZOĞLU OYUNCULUĞU BIRAKTI MI?

Mete Horozoğlu, 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' ve 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' gibi birçok güzel projede yer almıştı. Sevilen oyuncunun yaklaşık 5 yıldır ekrsanlarda görünmüyor. Mete Horozoğlu'nun uzun süredir Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşadığı öğrenildi.

METE HOROZOĞLU TÜRKİYE'Yİ TERK Mİ ETTİ?

Mete Horozoğlu, en son 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde 'Zülfikar Ağa' rolüne hayat vermişti .Oyunculuğu bıraktığı öğrenilen Horozoğlu, şimdilerde Amerika Birleşik Devletleri'nde gözlerden uzak bir yaşam sürdürüyor.

METE HOROZOĞLU ŞİMDİ NE YAPIYOR?

Mete Horozoğlu, bir süredir internet üzerinden çevrimiçi/online oyunculuk eğitimi veriyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!