banner2

Merve Kaya kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Ünlü şarkıcı Sibel Can ve Hakan Ural'ın oğlu Engincan Ural bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Merve Kaya ile ekim ayında dünyaevine girmişti. Merve Kaya ve Engincan Ural çifti hakkında boşanma söylentileri geldi. Peki söylentiler doğru mu? Merve Kaya kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Kimdir 01.12.2022, 11:39 01.12.2022, 12:34
Abone ol
Merve Kaya kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Şarkıcı Sibel Can ve Hakan Ural'ın oğlu Engincal Ural ve Merve Kaya ekim ayında dünyaevine girmişti. Çift hakkında boşanma söylentileri magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Peki Merve Kaya kimdir, kaç yaşında ve nereli?

MERVE KAYA KİMDİR?

Uzun bir süredir Sibel Can ve Hakan Ural'ın oğluyla sevgili olan Merve Kaya geçtiğimiz nisan ayında sevgilisinin evlilik teklifine "Evet" yanıtını vermişti. Daha sonra Merve Kaya, Engincan Ural ve arkadaşlarıyla birlikte kutlama yapmıştı. Merve Kaya'nın sosyal medya hesabı; @mervenkaya olarak biliniyor. Engincan Ural'ın müstakbel eşi Merve Kaya'nın hayatı hakkında fazla bilgi bulunmuyor. 

MERVE KAYA NERELİ?

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın 1988-1999 yılları arasında evli kaldığı Hakan Ural'dan dünyaya gelen oğlu Engincan Ural, Merve Kaya ile ekm ayında dünyaevine girmişti. Merve Kaya'nın nereli olduğu hakkında bilgi bulunmuyor. Peki Merve Kaya kimdir, kaç yaşında ve nereli?

MERVE KAYA KAÇ YAŞINDA?

İzka İnşaat İş Geliştirme Koordinatörü Merve Kaya, “Günümüzde kentlerin dönüşüm faaliyetleri ağırlıklı olarak bina bazında yapılıyor.'' sözlerine yer verirken genç kadının 30 yaşında olduğu bilniyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!