banner2

Melisa Şenolsun kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Son olarak Atiye dizisinde Cansu karakterini oynayan Melisa Şenolsun kimdir, nereli ve kaç yaşında? Melisa Şenolsun'un sevgilisi kimdir?

Kimdir 26.08.2021, 17:15 08.12.2021, 00:10
Abone ol
Melisa Şenolsun kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Genç oyuncu Melisa Şenolsun sık sık özel hayatı ve oynadığı karakterlerle gündeme geliyor. Peki oyuncu Efecan Şenolsun'un kardeşi olan Melisa Şenolsun kimdir ve rol aldığı diziler hangileridir? Melisa Şenolsun nereli ve kaç yaşında? İşte güzel oyuncu hakkındaki detaylar...

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarla ve özel hayatıyla gündeme gelen Melisa Şenolsun, aslen İzmirli ve 24 Eylül 1996 tarihinde doğdu. Melisa Şenolsun, birçok yapımdan tanıdığımız oyuncu Efecan Şenolsun’un kardeşidir. Melisa Şenolsun İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezun olduktan sonra, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda çalıştı.

MELİSA ŞENOLSUN'UN DİZİLERİ

Genç oyuncu, dizi kariyerine 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başladı ve bu dizide Büşra Develi, Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz gibi genç isimlerle birlikte rol aldı. Genç oyuncu daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterine hayat verdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitimine devam eden Melisa Şenolsun, 2018 yılında Nefes Nefese isimli yapımda narin ama cesur bir kız olan Rüya’yı canlandırdı. Melisa Şenolsun son olarak Netflix isimli online platformda yayınlanan Atiye dizisinde rol aldı.

MELİSA ŞENOLSUN'UN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Güzel oyuncu meslektaşı Mehmet Ozan Dolunay ile uzun süreli bir aşk yaşadı. İkilinin aşkının sonlanmasının ardından uzun süre Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı bilinen işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başladı. Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen aşkı ise geçtiğimiz aylarda son buldu. Melisa Şenolsun ve Ekin Mert Daymaz'ın Cihangir'de birlikte eğlendiği öne sürülmüştü ve aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Ünlü oyuncudan yanıt geldi. Şenolsun iddialara;  "Arkadaşlar panik yok, kalbim boş. Bana da bu açıklamayı yaptırdınız ya" şeklinde bir yanıt verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!