Mehtap Yılmaz kimdir? 2. Sayfa konuğu şarkıcı Mehtap Yılmaz kaç yaşında, nereli?

Mehtap Yılmaz, TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa magazin programına konuk oldu. Popstar Mehtap Yılmaz, Bergen filmi sebebiyle söylemesi yasaklanan Sen Affetsen Ben Affetmem şarkısıyla ilgili konuştu. Peki Mehtap Yılmaz kimdir? 2. Sayfa konuğu Mehtap Yılmaz kaç yaşında, nereli?

Kimdir 21.04.2022, 10:55
Mehtap Yılmaz kimdir? 2. Sayfa konuğu şarkıcı Mehtap Yılmaz kaç yaşında, nereli?

Mehtap Yılmaz, TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa magazin programına katıldı. Şarkıcı Mehtap Yılmaz, Gülşen Yüksel ile Müge Dağıstanlı'nın sorularını cevapladı. Mehtap Yılmaz, yaptığı açıklamalardan sonra vatandaşlar tarafından merak edilmeye başladı. Peki Mehtap Yılmaz kimdir? 2. Sayfa konuğu Mehtap Yılmaz kaç yaşında, nereli?

MEHTAP YILMAZ KİMDİR?

Mehtap Yılmaz, 19 Mart 1978 tarihinde Rize’de dünyaya geldi. Çocukluğunu Artvin’de geçiren Mehtap Yılmaz, anne ve babasının ayrıldıktan sonra çocukluk döneminde annesiyle kaldı.

İki kardeşinden ayrılmak zorunda kalan Mehtap Yılmaz, babasının tekrardan evlenmeyi düşünmesinden sonra kardeşlerini de yanına aldı. Küçüklüğünden itibaren müziğe ilgi duyan Mehtap Yılmaz’ın babası bağlama çalarak şarkı söylermiş.

Ortaokulda çalışma hayatına başlayan Mehtap Yılmaz; kreşte bakıcılık, tezgâhtarlık ve benzinlikte pompacılık yaptı. Gittiği bir restoranda ısrar edimesi üzerine sahneye çıkan Mehtap Yılmaz, gelen olumlu yorumlardan sonra profesyonel olarak müzik hayatına giriş yaptı.

Bir yandan liseyi dışarıdan okuyan bir yandan da ailesini geçindirmek için sekreterlik yapan Mehtap Yılmaz, aldığı sahne teklifinden sonra, mesaisinin bitmesiyle restoranda sahneye çıktı. Ankara’da gazino ve pavyonlarda çalışan Mehtap Yılmaz, 2008 yılında Popstar Alaturka yarışmasına katıldı.

Yarışmadan sonra popülerliği artan Mehtap Yılmaz, yarışmadan sonra magazin programlarında sunucu oldu. Mehtap Yılmaz, Avrupa dahil çeşitli yerlerde sahne alıp mesleğini yapmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!