Masterchef Onur kimdir? Masterchef 2022 Onur Biçim kaç yaşında, nereli?

Masterchef 2022 ana kadroya giren 3. yarışmacı Onur Biçim oldu. Mutfağa küçük yaşta giren Onur'la ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki Masterchef 2022 Onur Biçim kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Kimdir 04.08.2022, 00:22 04.08.2022, 00:33
Abone ol
Masterchef Onur kimdir? Masterchef 2022 Onur Biçim kaç yaşında, nereli?

Masterchef 2022 seçmeleri tüm heyecanıyla devam ediyor. Ana kadroya girebilmek için ter döken yarışmacılar, en iyi tabağı çıkarabilmek için her gün mücadele ediyor. Masterchef 2022 ana kadroya giren 3. isim Onur Biçim oldu. İzleyiciler Onur ile ilgili bilgileri araştırıyor. Peki Masterchef Onur kimdir, kaç yaşında? Masterchef Onur Biçim nereli? İşte detaylar...

MASTERCHEF ONUR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Masterchef ilk ve ikinci tur elemelerini başarıyla geçen Onur Biçim, final turunda mücadele etti. Yarışmanın 3 Ağustos akşamı yayınlanan yeni bölümünde, ilk turu yalnızca Onur ve Tolga geçebildi.

İkinci etapta iki yarışmacıya ana ürün olarak böbrek verildi ve yaratıcı yemek yapmaları istendi. Değerlendirme sonucunda Masterchef2022 ana kadroya giren 3. isim Onur Biçim oldu.

Onur Biçim 24 yaşındadır ve Diyarbakırlıdır. Küçük yaştan itibaren mutfaklarda çalışan Biçim, aşçıdır. Yarışmaya Antalya'dan katılan Onur, alaylı olarak yetiştiğini ve 14 yaşından itibaren mutfakta olduğunu belirtmişti. 

İlk turda kuzu sırtı yapan Biçim, iki evetle bir üst tura çıkmaya hak kazanmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!