banner2

Masterchef Murat Özdemir kimdir, kaç yaşında?

Masterchef 2018 yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir, önceki gün polis ekipleriyle yaşadığı olayla gündeme geldi. Tavırlarıyla tepki çeken Özdemir, önceki gün polislerle yaşadığı olayla gündeme geldi. Peki Murat Özdemir kimdir, kaç yaşında? Ayrıntılar...

Kimdir 01.09.2021, 16:17 01.09.2021, 16:39
Abone ol
Masterchef Murat Özdemir kimdir, kaç yaşında?

Masterchef Türkiye 2018 yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir, yine bir skandalla gündemde. Daha önce papağanına işkence ettiği görüntüleri sosyal medyada paylaşan ve tepki çeken Özdemir, önceki gün yine olay çıkardı. Aracını yanlış yere park eden Murat Özdemir, polis ve jandarma ekiplerine zorluk çıkardı. Polislere hakaret eden ve rüşvet teklif eden Murat Özdemir hakkında adli işlem başlatıldı. Peki Murat Özdemir kimdir, kaç yaşında? İşte Murat Özdemir'in hayatı..

MURAT ÖZDEMİR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu'da dünyaya geldi. Aşçı aileden gelen Özdemir, aile geleneğini sürdürüyor ve kendisi de aşçılık yapıyor. Küçük yaşlardan itibaren otel mutfaklarında çalışmaya başlayan Masterchef Murat,4 yıl Brüksel'deki Türk Büyükelçiliği'nde çalıştı. İngilizce ve Fransızca öğrenen Özdemir, daha sonra da Suudi Arabistan'da çalıştı. Türkiye'ye döndükten sonra bir süre Antalya'da yaşayan Murat Özdemir, daha sonra İstanbul'a yerleşti.

Yemekteyiz programına katılan Özdemir, tepki çeken ifadeleri ve sunucu Onur Büyüktopçu'nun sözünü sürekli kesmesi nedeniyle programdan kovuldu. Murat Özdemir, daha sonra 2018'de Masterchef Türkiye'ye katıldı. Ancak burada da davranışları nedeniyle programdan diskalifiye edildi.

Masterchef Murat, çalıştığı otelin sahibinin kızı ile nikah masasına oturdu ve bu evlilik 5 yıl sürdü. Bu evlilikten bir kızı bulunuyor. Özdemir, ikinci evliliğini kendinden 12 yaş küçük biri ile yaptı ve 2004 yılında boşandı. 2016'da ise başka biriyle evlendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!