Masterchef Gamze kimdir? Masterchef 2022 ana kadrosuna katılan Gamze Tosun kimdir, kaç yaşında?

Masterchef final turunda heyecan sürüyor. Masterchef 2022 ana kadroya giren ikinci isim Gamze Tosun oldu. İzleyiciler Gamze Tosun'un hayatını merak ediyor. Peki Masterchef 2022 Gamze Tosun kimdir, kaç yaşında? Gamze Tosun mesleği ne? İşte detaylar...

Kimdir 03.08.2022, 00:14 03.08.2022, 00:33
Abone ol
Masterchef Gamze kimdir? Masterchef 2022 ana kadrosuna katılan Gamze Tosun kimdir, kaç yaşında?

TV8'in sevilen yarışması Masterchef'te final turu heyecanı başladı. Yarışmacılar en iyi tabağı çıkararak ana kadroya girmek için tezgah başında ter döküyor. Yarışmanın 2 Ağustos'ta ekrana gelen yeni bölümünde kıyasıya mücadele yaşandı. İlk aşamada şefler yarışmacılardan Empanada yapmalarını istedi. İkinci turda ise taze fasulye ana ürünüyle yarışmacıların yaratıcı bir yemek çıkarması istendi.

Turun kazananı ise Gamze Tosun oldu. Gamze Tosunla ilgili bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki Masterchef 2022 Gamze kimdir? Gamze Tosun kaç yaşında, mesleği ne?

GAMZE TOSUN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Yarışmaya İstanbul'dan katılan Gamze Tosun, evli ve 5 çocuk annesidir. Geçen sene de Masterchef'e katılan Tosun, çorba yaparak bir üst tura geçmiş ancak 2. turda elenmişti. Bu yıl ilk iki turu geçmeyi başaran Gamze Tosun, final turunda da birinci olarak Masterchef 2022 ana kadrosuna katılmaya hak kazandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!