banner2

MADO sahibi Mehmet Sait Kanbur kimdir, serveti ne kadar? MADO'nun sahibi neden linç ediliyor?

Mehmet Sait Kanbur açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya kullanıcıları; Mehmet Sait Kanbur kimdir? Mehmet Sait Kanbur aslen nereli? Mehmet Sait Kanbur kaç yaşında? Mehmet Sait Kanbur neden linç ediliyor? MADO'nun sahibi kimdir? Mehmet Sait Kanbur'un serveti ne kadar? gibi sorulara yanıt aradı.

Kimdir 17.11.2021, 15:34 17.11.2021, 15:38
Abone ol
MADO sahibi Mehmet Sait Kanbur kimdir, serveti ne kadar? MADO'nun sahibi neden linç ediliyor?

MADO markasınını sahibi Mehmet Sait Kanbur yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki gördü. Sosyal medyada aldığı tepkiler sonucu gündem olan Mehmet Sait Kanbur hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki, Mehmet Sait Kanbur kimdir? Mehmet Sait Kanbur aslen nereli? Mehmet Sait Kanbur kaç yaşında? MADO'nun sahibi kimdir? Mehmet Sait Kanbur'un serveti ne kadar? Detayları haberimizde...

MADO SAHİBİ KİMDİR?

MADO Türkiye'de birçok mağazası olan oldukça popüler dondurma işletmesidir. Bu nedenle MADO sahibi kimdir sorusu çoğu kişi tarafından soruluyor. MADO'nun sahibi Mehmet Sait Kanbur'dur.

MEHMET SAİT KANBUR KİMDİR?

Mehmet Sair Kanbur 1949 yılında dünyaya geldi. Aslen Kahramanmaraşlı olan Kanbur, evli ve 4 kız çocuğu babasıdır. Mehmet Sait Kanbur MADO Dondurmaları Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüyor. Birçok kişi tarafından Çin radyosuna yaptığı açıklama sebebiyle linç edilen Kanbur sosyal medya üzerinden tepki toplamaya devam ediyor. 

MADO SAHİBİ NEDEN LİNÇ EDİLİYOR?

Mehmet Sait Kanbur yaptığı açıklamada ” Çin'de doyuyorsam ben de Çinliyim. “ diyerek tepkileri üzerine çekti. Özellikle Uygur Türklerine yapılan eziyetin ardından Türk dünyasında tepkili olan Çin için bunu söylemesi herkesin tepkisini çekti.Türkiye'de 300 satış mağazası olan marka yurt dışında da birçok ülkede hizmetlerine devam ediyor. 1850 yılında Yaşar Kanbur tarafından kurulan marka özellikle 1991 senesinden sonra oldukça popülerleşerek bir çok noktaya yayılmaya başladı.

MEHMET SAİT KANBUR SERVETİ

Mehmet Sait Kanbur serveti vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Bu yıl yapılan ortaklık görüşmeleriyle şirketinin bir kısmı satıldı. Şirketin %42'sinin satıldığı idda edilenler arasında yer alıyor. 20 farklı ülkede yer alan 50 mağazaları bulunuyor. Şirketin hisselerini satarak daha da büyümeye çalıştıkları da yaptıkları açıklamalar arasında yer alıyor. Mehmet Sait Kanbur'un kişisel serveti tam olarak bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!