Madina Ghawsi kimdir, kaç yaşında? Madina Ghawsi nereli, tutuklandı mı?

TikTok kullanıcısı Madina Ghawsi'nin Türkiye'de hekimlik yaptığı belirlendi. Hakaret içerikli videolarıyla gündemde yerini alan Madina Ghawsi, sosyal medyada gündem oldu. Birçok kullanıcı Madina Ghawsi'nin tutuklanmasını istedi. Peki Madina Ghawsi kimdir, kaç yaşında? Madina Ghawsi nereli, tutuklandı mı?

Kimdir 25.06.2022, 13:02 25.06.2022, 13:10
Abone ol
Madina Ghawsi kimdir, kaç yaşında? Madina Ghawsi nereli, tutuklandı mı?

TikTok’ta “madoghawsi2412” kullacı isimli Madina Ghawsi, Türkiye aleyhine çirkin ifadeler kullandığı videoları yayınladı. Bu durum sonrasında Madina Ghawsi'ye tepkiler gelmeye başladı. Türklere hakaret içerikli videoları yayınlayan Madina Ghawsi'nin tutuklanması istendi. Peki Madina Ghawsi kimdir, kaç yaşında? Madina Ghawsi nereli, tutuklandı mı?

MADINA GHAWSI KİMDİR?

Madina Ghawsi, Aksaray Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak Almanya’ya gittiği iddia ediliyor. Madina Ghawsi Afgan bir kadındır. TikTok üzerinden yayınladığı videolarında Türk halkını hedef aldığı içeriklerle tepkileri üzerine çeken Ghawsi hakkında binlerce kişi tutuklama kararı istedi.

Ghawsi kısa sürede tepki çeken hakaret dolu videolarını kaldırdı. Madina Ghawsi, paylaşımında "Siz deli misiniz? Siz kafayı mı yediniz ne yediniz? Salak mısınız? Salaksınız onu biliyorum. Biz sizlere “Türkiharı” diyoruz, biliyor musunuz? Gerçekten de öylesiniz. Ben videoyu kaldırmadım, videoyu kapattım.

Çünkü siz pisliklerle uğraşacak halim yok. Çok iyi insanlar da var Türkiye’de. Ben onlara hiçbir zaman kötü bir şey söylemek istemedim ve söylemiyorum da. Bu videoyu siz pislikler için koymuştum. Kaldırdım, daha fazla olmasın diye. Çünkü sesimi duydunuz mu? Evet duydunuz, o yeter bana. Şimdi s... gidin, benimle uğraşmayın." dedi.

MADINA GHAWSI TUTUKLANDI MI?

Türklere hakaret videoları olan Madina Ghawsi, henüz tutuklanmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!