banner2

La Casa De Papel'in Rio'su Miguel Herran kimdir?

La Casa De Papel'in Rio'su Miguel Herran kimdir, kaç yaşında? Elite dizisinin Christian'ı Miguel Herran nereli, sevgilisi kim? İşte tüm merak edilenler...

Kimdir 05.09.2021, 23:38 05.09.2021, 23:51
Abone ol
La Casa De Papel'in Rio'su Miguel Herran kimdir?

La Casa de Papel dizisindeki Rio karakteriyle tanıdığımız Miguel Herran daha sonra Elite dizisinin Christian’ı olarak karşımıza çıkmıştı. Her iki dizinin de yeni sezonları konuşulurken, sevenleri ''Miguel Herran kimdir, kaç yaşında? Miguel Herran'ın sevgilisi kim?'' sorularını sormaya başladı. İşte tüm detaylar...

LA CASA DE PAPEL'İN RİO'SU MİGUEL HERRAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Sevilen oyuncu Miguel Herran 25 Nisan 1996 tarihinde Melaga, Endülüs İspanya’da dünyaya geldi. Herran çocukken anne ve babasının boşanmasının ardından annesi ile birlikte Madrid Chamberi semtine taşındı. Öğrencilik hayatı boyunca okula gitmeyi çok sevdiğini belirten Miguel Herran'ın, küçüklüğünde araba tamircisi olmak gibi bir hayali vardı. Oyunculuğa karar verdikten sonra ise William Layton Laboratuvarı'nda oyunculuk dersleri aldı.

ELİTE DİZİSİNİN CHRİSTİAN'I MİGUEL HERRAN'IN DİZİLERİ VE FİLMLERİ

Sevilen oyuncu Miguel Herran Malaga sokaklarında tesadüf eseri tanıştığı aktör ve yönetmen olan Daniel Guzman sayesinde oyunculuğa başladı. Herran, ünlü yönetmen ile tanışmasının ardından 2015 yılında A Cambio de Nada isimli filmdeki Dario karakteri için seçmelere katıldı. Başarılı oyuncunun oyunculuk kariyeri ise bu seçmelerin olumlu sonuçlanmasıyla başladı ve bu filmdeki rolü ile 2016 yılında GOYA Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu olarak seçildi.

2016 yılında İspanya'da tanınmaya başlayan genç oyuncu, aynı yıl Nomeolvides ve 1898 Filipinlerde’ki Son Adamlarımız (1898, Our Last Men in the Philippines) filminde rol aldı. Daha sonra 2017 yılında La Casa de Papel isimli Netflix dzisindeki Rio karakteri için oyuncu seçmelere gitti ve olumlu sonuçlandı. Önce İspanya'da yayınlanan Netflix dizisi La Casa De Papel, başarılı oyuncunun dünyaya açılmasını sağladı. Bu dizide Miguel Herran dışında Najwa Nimri, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Ursula Corbero gibi başarılı isimler de rol aldı. Öte yandan aynı yıl The Invisible Guardian isimli filmde rol alan Herran, 2018 yılına geldiğinde yine dünyaca izlenen ve bir Netflix dizisi olan Elite için Christian Varela Exposito karakteriyle karşımıza çıktı.

MİGUEL HERRAN'IN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Ünlü oyuncunun sevgilisi de oldukça merak ediliyor. Miguel Herran, oynadığı dizi La Casa De Papel'de sevgilisi rolündeki Tokyo'ya hayat veren Ursula Corbero ile sıkça paylaşımlar yapıyor. Bu nedenle izleyiciler tarafından ikilinin sevgili olduğu sanılıyor ancak bu doğru değil. Miguel Herran'ın sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!