banner2

La Casa De Papel'in Denver'ı Jaime Lorente kimdir?

La Casa De Papel'in Denver'ı Jaime Lorente kimdir, kaç yaşında? Elite'in Nano'su Jaime Lorente nereli? Jaime Lorente'nin sevgilisi kimdir?

Kimdir 06.09.2021, 00:28 07.09.2021, 04:24
Abone ol
La Casa De Papel'in Denver'ı Jaime Lorente kimdir?

Bir Netflix dizisi olan La Casa de Papel'de ikonik gülüşlü Denver olarak tanıdığımız Jaime Lorente, daha sonra yine bir Netflix dizisi olan Elite’de karşımıza çıktı. Her iki dizinin de yeni sezonları konuşulmaya başlayınca izleyiciler ''La Casa De Papel'in Denver'i Jaime Lorente kimdir, kaç yaşında? Elite dizisinin Nano'su Jaime Lorente'nin sevgilisi kimdir?'' sorularının cevaplarını aramaya başladı. İşte ünlü oyuncu hakkındaki her şey...

LA CASA DE PAPEL'İN DENVER'İ JAİME LORENTE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

12 Aralık 1991 tarihinde Mucia şehrinde dünyaya gelen oyuncunun tam ismi Jaime Lorente Lopez’dir. Julia Lorente adında bir ablası olan Jaime Lorente, çocukluğundan beri tiyatro aşığı. Tiyatro için bir süreliğine İtalya'ya giden Lorente, İtalya'daki önemli tiyatro okullarından biri olan La Escule Superior de Arte Dramatico de Murcia (Murcia Dramatik Sanat Yüksek Okulu)’da oyunculuk eğitimi aldı.

ELİTE DİZİSİNİN NANO'SU JAİME LORENTE'NİN DİZİLERİ VE FİLMLERİ

Tam bir tiyatro sevdalısı olan ünlü oyuncu Jaime Lorente 24 farklı ülkenin tiyatro sahnelerinde rol aldı. Sinema ile tanışması ise 2016 yılında Historias Romanticas Cabronas filmindeki David rolüyle oldu. Yine 2016 yılında ilk dizi deneyimini El Secreto de Puente Viejo ile kazandı. Bu dizide Elias Mato rolünü üstlendi. Ancak başarılı oyuncu Jaime Lorente, asıl ününü Netflix yapımı La Casa de Papel dizisindeki Denver karakteri ile kazandı. Bu diziyle dünyaca tanınır hale gelen oyuncu, Najwa Nimri, Pedro Alonso, Alvare Morte, Alba Flores, Ursula Corbero, Miguel Herran gibi isimlerle beraber rol aldı. Daha sonra yine Netflix yapımı olan Elite dizisinde Nano karakterine hayat verdi. Şimdilerde ise El Cid isimli dizide Rodrigo Diaz de Vivar “El Cid” rolünde izleyiciyle buluşuyor. Ünlü oyuncu Lorente 2019 yılında çocukluğundan itibaren kaleme aldığı birçok şiiri derlediği ‘A propósito de tu boca’ isimli kitabını çıkardı.

JAİME LORENTE'NİN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Jaime Lorente, La Casa De Papel ve Elite dizilerinde birlikte rol aldığı Maria Pedraza ile aşk yaşıyordu. İkili bu yılın başlarında ilişkisini sonlandırdı. Ünlü ismin şuanda bir birlikteliği olmadığı biliniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!