banner2

Kurt Zouma kimdir? Kediye işkence eden Kurt Zouma ceza alacak mı?

Kurt Zouma'nın sosyal medyaya bomba gibi düşen videosu tepki yarattı. Zouma'nın videoda kedisine tekme attığı görülüyor. Peki Kurt Zouma kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Kediye işkence yapan Kurt Zouma ceza alacak mı?

Kimdir 08.02.2022, 16:02 08.02.2022, 16:08
Abone ol
Kurt Zouma kimdir? Kediye işkence eden Kurt Zouma ceza alacak mı?

Snapchat adlı sosyal medya platformuna futbolcu Kurt Zouma’nın skandal bir videosu düştü. Evindeki kediye tekme atarken çekilen görüntüsü sosyal medyada yayılan Zouma eleştiri oklarının hedefi oldu. Zouma tepkilerin ardından açıklama yaptı. Skandal videonun ardından sosyal medya kullanıcıları Kurt Zouma kimdir?, Kurt Zouma ceza alacak mı? gibi soruların yanıtlarını arıyor. İşte detaylar…

KURT ZOUMA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

27 Ekim 1994 yılında doğan Orta Afrikalı Fransız futbolcu Kurt Zouma, Fransa’nın Lyon kentinde doğmuştur. Sandra Zouma ile evli olan Kurt Zouma Premier League ekiplerinden West Ham United 'ta oynamaktadır. Zouma, ayrıca Fransa'nın çeşitli yaş kategorilerindeki millî takımlarında da oynamıştır.

KEDİYE İŞKENCE YAPAN KURT ZOUMA CEZA ALACAK MI?

West Ham United'ta oynayan Kurt Zouma'nın kedisine işkence ettiği görüntü sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı.  27 yaşındaki futbolcunun skandal görüntüsünün sosyal medya yayılmasının ardından hakkında soruşturma başlatıldı. Kurt Zouma suçlu bulunursa 5 yıl hapis cezasına çarptırılabilir.

Kurt Zouma elen tepkilerin ardından konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Yaptıklarım için özür dilemek istiyorum. Davranışım için hiçbir mazaretim yok, içtenlikle pişmanlık duyuyorum. Ayrıca videodan rahatsız olan herkese ne kadar derinden üzgün olduğumu söylemek istiyorun. Herkesi temin ederim ki, iki kedimiz de gayet iyi ve sağlıklı. Bütün ailemiz tarafından seviliyorlar ve el üstünde tutuluyorlar. Bu davranış bir daha olmayacak münferit bir olaydı.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!