banner2

Kübra Akman kimdir, evli mi?

A Milli Kadın Voleybol Takımımız 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda ülkemizi gururlandırdı. Filenin Sultanları'da sporseverler tarafından merak konusu oldu. Peki 6 numaralı formayı giyen Kübra Akman kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Kimdir 24.08.2021, 17:49 08.12.2021, 00:21
Abone ol
Kübra Akman kimdir, evli mi?

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bizleri ekran başına kitleyen A Milli Kadın Voleybol Takımımız başarıları ile göğsümüzü kabartmıştı. Şuan Avrupa Şampiyonaları'nda olan Filenin Sultanları yetenekleri sayesinde hayatları da merak edilen kişiler arasına girdi. Peki 6 numaralı formayı giyen takımın hırslı oyuncusu Kübra Akman kimdir, kiminle evli,  Kübra Akman kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

KÜBRA AKMAN KİMDİR?

13 Ekim 1994 yılında İznik'te dünyaya gelen Kübra Akman, milli voleybolcudur. Orta oyuncu pozisyonunda görev almaktadır. 2008-2013 yılları arasında kariyerini Nilüfer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı'nda sürüdürmüştür. 2012-13 sezonu başında VakıfBank SK'ya transfer olmuştur. 2013 yılında VakıfBank ile FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası şampiyonu olmuşlardır.

KÜBRA AKMAN EVLİ Mİ?

Kübra Akman'ın geçtiğimiz senelerde sosyal medya paylaşımlarından evlendiği biliniyor soyadını da eşinin soyadı ile değiştiren Akman, son zamanlarda sosyal medyadaki evli fotoğraflarını sildi ve soyadını kızlık soyadı ile değiştirdi. Bu hamlesi Kübra Akman'ın boşandığı yönünde iddiaları ortaya çıkardı. Akman'dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!