banner2

Kubilay Aka kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Aşk 101'in Kerem karakterine hayat veren Kubilay Aka kimdir, nereli ve kaç yaşında? Kubilay Aka'nın eski sevgilisi kim? Kubilay Aka nasıl kaza geçirdi?

Kimdir 16.09.2021, 01:08 03.12.2021, 15:19
Abone ol
Kubilay Aka kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Çalkantılı aşk hayatıyla ve dizileriyle sık sık gündeme gelen Kubilay Aka'nın hayatı merak ediliyor. Aşk 101 dizisinin ikinci sezonunun yaklaştığı bugünerde izleyiciler Aşk 101'in Kerem'i Kubilay Aka kimdir, nereli ve kaç yaşında? Kubilay Aka'nın eski sevgilisi kim? Kubilay Aka'nın dizileri neler? sorularını sormaya başladı. İşte genç oyuncu hakkında tüm detaylar...

KUBİLAY AKA KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Kubilay Aka 12 Nisan 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Havaalanı Yönetim bölümünde tamamladı. Ardından oyunculuk eğitimi almaya başladı ve Kanal D'de yayınlanan Vatanım Sensin isimli dizide Ali Kemal rolünü üstlendi.

Bu dizide tanınmaya başlayan Kubilay Aka daha sonra Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Celasun karakterlerine hayat verdi. 2018 yılında Aşk Bu Mu? filminde genç oyuncu Afra Saraçoğlu ile başrolü paylaştı. 2020 yılında Netflix isimli online platformda yayınlanan Aşk 101 isimli dizide Kerem karakterini canlandırdı. 2021 yılında kısa bir süre yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral ile başrolü paylaştı.

KUBİLAY AKA NEDEN HASTANEYE KALDIRILDI?

Genç oyuncu Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde yaşadığı evde dengesini kaybetti ve kafasını cama vurdu. Oyuncunun yakın arkadaşı ve komşusu olan Aras Bulut İynemli, Aka'yı hastaneye götürdü. Genç oyuncunun kafasına 12 dikiş atıldı.

KUBİLAY AKA'NIN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Kubilay Aka uzun süre Vatanım Sensin dizisindeki rol arkadaşı Miray Daner ile ilişki yaşadı. İlişki sürecinde ve sonrasında genç oyuncu birçok kişiyle anıldı. Bir ayrılık sırasındda oyuncu Hial Altınbilekle anılan isim daha sonra uyurken fotoğraflarını çeken Beyza Güneş ile mahkemelik oldu. Şimdiler de sarışın bir kızla sürekli aynı ortamda görünen Kubilay Aka, konu ile ilgili bir açıklama yapmadı. Kameramanlara yakalanan sarışın kız ise iddiaları yalanlayarak kendi şirketinin reklamını yaparak doktor olduğunu söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!