banner2

Kemal Gülman kimdir, nereli, kaç yaşında? Kemal Gülman sevgilisi Eda Cideli kimdir?

Feryal Gülman'ın boşanma davalarının devam ettiği süreçte Kemal Gülmen ile iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Kemal Gülman kimdir? Kemal Gülman ne iş yapıyor? Detayları haberimizde...

Kimdir 09.01.2022, 12:32 09.01.2022, 22:00
Abone ol
Kemal Gülman kimdir, nereli, kaç yaşında? Kemal Gülman sevgilisi Eda Cideli kimdir?

Kemal Gülman magazin dünyasına bomba gibi bir iddia ile düştü. TV8 2. Sayfa canlı yayınına bağlanan cemiyet hayatının ünlü isimleri arasında yer alan Feryal Gülman, 8 yıldır boşanma aşamasında olduğu eşi Kemal Gülman ile ilgili iddiaları sıralayınca Kemal Gülman'ın hayatı merak konusu oldu. Peki, Kemal Gülman kimdir? Kemal Gülman kaç yaşında? Kemal Gülman aslen nereli? Detayları haberimizde...

KEMAL GÜLMAN KİMDİR?

Kemal Gülman, 1932 yılında dünyaya gelmiştir. Kemal Gülman, Gülman Group'un yönetim kurulu başkanı ve ceosudur. Gülman, gayrimenkul yatırımcıları arasında yer alıyor.1952 senesinde kurulan Gülman Group ticaret ve sanayi alanlarında faaliyet göstermesinin ardından, gayrimenkul sektöründe, ticari gayrimenkul yatırımlarına girerek büyük projelerde yer almaya başladı. Gülman Group'un aynı zamanda lojistik sektöründe de önemli yatırımları yer alıyor.

FERYAL GÜLMAN KİMDİR?

Feryal Gülman 1964 Ankara doğumludur. Çocukken babasını kaybeden Gülman İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. Eşiyle 32 yıl yaş farkı olan 21 yıllık eşi Kemal Gülman ile boşanması ile gündeme olan Feryal Gülman, Alarko ile başlayan iş hayatını Leyla Alaton ile kurduğu ortaklık ile gayrimenkul sektöründe devam etmiştir. Kemal Gülman'dan aldığı evlilik teklifini kabul edince kariyerinden vazgeçen Feryal Gülman bir çocuk sahibi olduğu eşinden 7 yıldır şiddet gördüğünü açıkladı.

KEMAL GÜLMAN SEVGİLİSİ

Kemal Gülman, uzun süredir eşi Feryal Gülman ile boşanma davaları yüzünden karşı karşıya geliyor. Bu süreçte 88 yaşındaki Kemal Gülman kendisinden 58 yaş küçük avukatı Eda Cideli ile 1 buçuk yıldır birliktelik yaşıyor. 

EDA CİDELİ KİMDİR? 

Eda Cideli ile ilgili çok fazla bilgi yer almıyor. 30 yaşındaki ismin, Kemal Gülman'ın boşanma avukatı olduğu ve bu süreçte birliktelik yaşamalarıyla magazin basınında uzun süre konuşulmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!