banner2

Kadim Yaşar kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kadim Yaşar nereli, hangi dizilerde oynadı?

Tozluyaka dizisi oyuncularından Kadim Yaşar vatandaşlar tarafından merak edildi. FOX TV'nin yeni dizisi Tozluyaka kadrosunda bulunan Kadim Yaşar oyunculuğuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Her pazartesi FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Tozluyaka dizisi kadrosuyla da izleyicilerin dikkatini çekti. Peki Kadim Yaşar kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kadim Yaşar nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kimdir 28.06.2022, 15:22 28.06.2022, 17:53
Abone ol
Kadim Yaşar kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kadim Yaşar nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kadim Yaşar vatandaşlar tarafından araştırılan isimler arasında bulunuyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi kadrosunda yer alan Kadim Yaşar, izleyiciler tarafından merak edildi. Dizinin yapımı NTC Medya, yapımcılığı ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp tarafından gerçekleştiriliyor. Peki Kadim Yaşar kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kadim Yaşar nereli, hangi dizilerde oynadı?

KADİM YAŞAR KİMDİR?

Kadim Yaşar, 26 Nisan 1976 tarihinde Muş’un Varto ilçesinde dünyaya geldi. Yaşar, yüksek öğretim eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda yaptı.

Kameralar karşısına ilk kez 2002 senesinde "Ekmek Teknesi" isimli dizi ile adım attı. Kadim Yaşar; Beşinci Boyut, Tatar Ramazan, Aşka Sürgün, Fırtına, Bir Zamanlar Çukurova gibi birçok yapımda rol aldı.

Kadim Yaşar, boğa burcudur. Oyuncu Kadim Yaşar, 1.80 boyunda ve 82 kilogram ağırlığındadır.

KADİM YAŞAR OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER NE?

2019 – Benim Adım Melek (Kenan Demir) (TV Dizisi)
2018 – Bir Zamanlar Çukurova (Cengaver) (TV Dizisi)
2017 – Murtaza (Rıza) (Sinema Filmi)
2014 – Urfalıyam Ezelden (Halil) (TV Dizisi)
2014 – Neden Tarkovski Olamıyorum? (Seyit) (Sinema Filmi)
2014 – Kaçak (Gürcü Seyfi) (TV Dizisi) 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!