banner2

Kaan Mirac Sezen kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kaan Miraç Sezen nereli, hangi dizilerde oynadı?

Tozluyaka dizisi oyuncularından Kaan Mirac Sezen vatandaşlar tarafından merak edildi. FOX TV'nin yeni dizisi Tozluyaka kadrosunda bulunan Kaan Miraç Sezen, oyunculuğuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Her pazartesi FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Tozluyaka dizisi kadrosuyla da izleyicilerin dikkatini çekti. Peki Kaan Mirac Sezen kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kaan Mirac Sezen nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kimdir 28.06.2022, 15:42 28.06.2022, 17:53
Abone ol
Kaan Mirac Sezen kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kaan Miraç Sezen nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kaan Mirac Sezen vatandaşlar tarafından araştırılan isimler arasında bulunuyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi kadrosunda yer alan Kaan Miraç Sezen, izleyiciler tarafından merak edildi. Dizinin yapımı NTC Medya, yapımcılığı ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp tarafından gerçekleştiriliyor. Peki Kaan Mirac Sezen kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Kaan Mirac Sezen nereli, hangi dizilerde oynadı?

KAAN MİRAC SEZEN KİMDİR?

Kaan Mirac Sezen 2002 yılında doğmuş ve 20 yaşındadır. Dizi/film sektörüne giren Kaan Mirac Sezen, Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünü yarıda bıraktı ve İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesine geçiş yaptı. Kaan Mirac Sezen, Tozluyaka dizisinde yakışıklı ve zeki bir üniversite öğrencisi olan Ali karakterini canlandırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!