banner2

İYİ Partili Bahadır Erdem kimdir, kaç yaşında? Bahadır Erdem aslen nereli?

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir? İşte Bahadır Erdem’in hayatı ve biyografisi.

Kimdir 13.02.2022, 11:06
Abone ol
İYİ Partili Bahadır Erdem kimdir, kaç yaşında? Bahadır Erdem aslen nereli?

Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem’in hayatına dair ayrıntılar merak edilmektedir. Peki Bahadır Erdem kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? İşte İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem’in hayatı ve biyografisi. 

BAHADIR ERDEM KİMDİR? 

1964 yılında dünyaya gelen Bahadır Erdem, aslen Malatyalıdır. Lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra lisans öğrenimine ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayarak 1987 yılında mezun olmuştur. Ardından lisansüstü eğitimine İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Bölümü’nde devam eden Erdem, 1992 yılında yüksek lisans yapmış ve 1998 yılında ise yine aynı üniversitede Doktora unvanını almıştır.  

Daha sonra 2009 yılında Profesör kadrosuyla İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Milletlerarası Özel Hukuk Anabilim Dalına atanan Bahadır Erdem, 2004-2010 tarihleri arasında ise Türk Patent Enstitüsü’nde Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. 

Aynı zamanda Aile Hukuku Derneği’nin de başkanlığını yürüten Erdem, ayrıca 1999 yılında ise kendi hukuk bürosunu kurmuştur. 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine halen devam etmekte olan Bahadır Erdem, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!