banner2

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun kimdir, hayatı, nereli, yaşı ve biyografisi

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda görev değişimi yaşandı. Görevden alınan Coşkun Yıldırım'ın yerine parti yönetimi tarafından Yücel coşkun atandı. Atama kararının ardından vatandaşlar, Yücel Coşkun kimdir? Yücel Coşkun nerelidir? Yücel Coşkun kaç yaşında gibi soruları internette aramaya başladı. İşte Yücel Coşkun hakkındaki bütün bilgiler.

Kimdir 02.10.2023, 00:00 02.10.2023, 18:59
Abone ol
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun kimdir, hayatı, nereli, yaşı ve biyografisi

İYİ Parti İstanbul'da yaşanan son dakika görev değişimi şaşkınlık yarattı. Görevden alınan Coşkun Yıldırım'ın yerine, İYİ Parti yönetimi tarafından Yücel Coşkun getirildi.


Coşkun kararın ardından şu açıklamayı yapmıştı:

"Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in tensipleriyle İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Kuruluşundan bu yana mücadelesini verdiğimiz İYİ Partimizin her kademesinde olduğu gibi bundan sonraki süreçte de var gücümüzle mücadele edeceğiz."

Vatandaşlar ise yaşanan bu görev değişiminin ardından, Yücel Coşkun kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır gibi soruları internette aratmaya başladı.

YÜCEL COŞKUN KİMDİR? NERELİDİR? KAÇ YAŞINDADIR?  

Aslen Gümüşhaneli olan Yücel Coşkun, 1977 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Çeliktepe'de, lise eğitimini Ümraniye Nevzat Ayaz Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO (Spor Bilimleri Fakültesi), yüksek lisans eğitimini de Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde tamamlayan Coşkun, İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Aynı zamanda ticaret ve spor organizasyonları ile de ilgilenen Coşkun, evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!