banner2

Işıl Açıkkar kimdir, aslen nereli? Işıl Açıkkar kaç yaşında ve evli mi?

Başarılı meslek hayatı ile sosyal medyanın gündemine gele Işık Açıkkar hakkında araştırmalar yapılıyor. Merak edilen, "Işıl Açıkkar kimdir, aslen nereli? Işıl Açıkkar kaç yaşında ve evli mi?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Kimdir 21.03.2022, 14:31 21.03.2022, 14:38
Abone ol
Işıl Açıkkar kimdir, aslen nereli? Işıl Açıkkar kaç yaşında ve evli mi?

İlk defa Yeni TV ve Ege TV ekranlarında seyirciyle buluşan Işık Açıkkar, meslek hayatındaki basamakları başarılı bir şekilde tırmanmış ve tanınan bir isim haline gelmiştir. Peki, Işıl Açıkkar kimdir, aslen nereli? Işıl Açıkkar kaç yaşında ve evli mi? Haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz.

IŞIK AÇIKKAR KİMDİR?

1984 yılında İzmir'de doğan Işıl Açıkkar, lise eğitimini Karşıyaka'da tamamlamış ve sonrasında İzmir'in önemli kanallarından biri olan Ege TV'de staj eğitimine başlamıştır. Erken yaşta sektöre giren Açıkkar, Toplamda 2 sene süresince Ege Tv televizyonunda farklı alanlarda çalışmış ve sonrasında ise özel olarak diksiyon eğitimi görmüştür. Buradan sonra Yeni Asır gazetesinin sahip olduğu Yeni TV'ye geçmiş ve burada sunuculuk, muhabir görevlerini üstlenmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu olan Işıl Açıkkar, İngiltere'de 1 sene yaşamış sonrasında ülkeye dönerek Kanaltürk'e girmiştir. Ünlü sunucu şimdilerde TRT1 Ana Haber sunuculuğu yapmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!