Influencer Neslihan Güneş kimdir, kaç yaşında? Neslihan Güneş ne iş yapıyor?

OnlyFans gelirini açıklayan Türk influencer, sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilen, "Influencer Neslihan Güneş kimdir, kaç yaşında? Neslihan Güneş ne iş yapıyor?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kimdir 21.06.2022, 11:47 21.06.2022, 11:57
Abone ol
Influencer Neslihan Güneş kimdir, kaç yaşında? Neslihan Güneş ne iş yapıyor?

Instagram’da 123 bin takipçisi olan ve aynı zamanda bir mimar olan Neslihan Güneş isimli influencer, bir Instagram hikâyesinde OnlyFans ve Trendyol reklamlarından elde ettiği toplam gelirini paylaştı. Paylaşmasının ardından Twitter’da da bolca gündem oldu. Sosyal medya fenomeninin OnlyFans toplam geliri 7298 dolar. Peki, Influencer Neslihan Güneş kimdir, kaç yaşında? Neslihan Güneş ne iş yapıyor? İşte detaylar...

NESLİHAN GÜNEŞ KİMDİR?

Neslihan Güneş. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Kendisi 29 yaşındadır ve Bursa'da yaşamaktadır. Profilinde Mimari Tasarımcı olarak not düşen, Güneş aynı zamanda alışveriş sitesi Trendyol’dan ise 41.526,80 lira aylık gelir elde ettiğini belirtmiş. Neslihan Güneş’in Instagram hesabına @nslhn.ng hesabından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!